Działający przy ŁUTW chór „Canticum” na VI Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora

Stowarzyszenia, Działający ŁUTW chór „Canticum” Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 18/11/2019 07:52

W sobotę, 16 listopada w Żychlinie, odbył się VI Przegląd Artystyczny Ruchu Seniora. Chór „Canticum” działający przy Łowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, na tę okazję przygotował m.in. „Gaudeamus igitur”, „Nieście chwałę, mocarze”, „Ukraina. Hej, sokoły”. Chór przygotowywał się do występu pod kierunkiem Ewy Smereckiej – instruktora śpiewu, emisji głosu i interpretacji piosenki.

Do VI Przeglądu ARS 2019 zgłosiło się 40 wykonawców w różnych kategoriach: soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły instrumentalne, zespoły wokalno-instrumentalne, chóry, gawędziarze.

Z założenia przegląd miał za zadanie zaprezentowanie dorobku artystycznego wykonawców, stworzenie amatorskim zespołom, duetom itp. możliwości konfrontacji twórczości artystycznej czy też inspirowanie seniorów do szukania nowych form pracy artystycznej.

Poprowadziła go Magdalena Modrzejewska-Rzeźnicka – dyrektor Żychlińskiego Domu Kultury.

Dla chóru „Canticum” występ w Żychlinie był debiutem. Wrócili z niego jednak bardzo usatysfakcjonowani, z pierwszym dyplomem i pierwszą statuetką za sam udział, bo przegląd nie zakładał oceny przez jurorów.

Gratulujemy występu.

Działający przy ŁUTW chór „Canticum” na VI Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora komentarze opinie

  • Jadwiga - niezalogowany 2019-11-18 14:49:12

    Gratulujemy.To co robicie jest pękne.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama