Koncert - Bo miłość zawsze zwycięża!

Koncerty, Koncert miłość zawsze zwycięża! - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/03/2019 18:57

We wtorkowy wieczór, (19 marca) w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu odbył się koncert pn. „Bo miłość zawsze zwycięża!”. Wzięli w nim udział młodzi wykonawcy ze Studia Artystycznego STAR w Łowiczu.

Wydarzenie miało się odbyć już na początku marca jednak z powodu choroby większości uczniów, koncert z okazji Walentynek i Dnia Kobiet został odwołany. Pomimo tego, jego zapowiadana formuła, oprócz daty, się  nie zmieniła.

Młodzi artyści zaprezentowali mini musical oparty o piosenki z repertuaru znanych i mniej znanych gwiazd polskich i zagranicznych, a nawet takich z krain baśniowych. Instrumentalnie towarzyszyli im nauczyciele, a nad całością czuwała reżyser i scenarzysta Marta Wróblewska.

W tym wyjątkowym koncercie usłyszeliśmy utwory m.in. Eugeniusza Bodo, Whitney Houston, Marka Grechuty.

Wykonawców nagradzano gromkimi brawami.

 

Koncert - Bo miłość zawsze zwycięża! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama