Rusza akcja Szlachetna Paczka

Wasze sprawy, Rusza akcja Szlachetna Paczka - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2019 07:56

Już w sobotę, 16 listopada wystartuje 19. edycja Szlachetnej Paczki. W tym roku akcja przebiega pod hasłem: "Odpowiedz dobrem!".

W najbliższą sobotę na stronie internetowej akcji Szlachetna Paczka pojawią się historie tysięcy rodzin z całej Polski, do których w tym roku dotarli wolontariusze Szlachetnej Paczki. Od tego dnia będzie można wybierać, której z nich chcemy pomóc i zgłosić się do zakupu konkretnego prezentu.

Pamiętajmy, że darczyńcą przygotowującym paczkę może zostać każdy – wystarczy wybrać rodzinę z internetowej bazy dostępnej na stronie i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić konkretne potrzeby bądź marzenia osób potrzebujących.

Sztaby wolontariuszy już rozpoczęły przygotowania do tegorocznej edycji.

W ubiegłym roku w województwie łódzkim wolontariusze Szlachetnej Paczki pomogli 1111 potrzebującym rodzinom, działając w 39 rejonach.

Podczas finału Paczki, w Weekend Cudów między 6 a 8 grudnia, paczkę należy dostarczyć do magazynu sztabu rejonowego, z którego wolontariusze przekażą ją rodzinie.

Wciąż trwa uzupełnianie bazy rodzin, które potrzebują pomocy.

Zachęcamy do włączenia się w akcję!

Rusza akcja Szlachetna Paczka komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama