"Zayazd" - patriotycznie i nastrojowo

Portal lowicz24.eu 07/11/2019 18:42

Muzyczne kompozycje o charakterze patriotycznym usłyszeliśmy w czwartek, 7 listopada w sali barokowej łowickiego muzeum. Gościem placówki był poeta i kompozytor Lech Makowiecki.

Koncert nawiązywał do cyklu “Niepodległa” organizowanego z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lech Makowiecki, ceniony polski bard i kompozytor, zaprezentował się publiczności w repertuarze patriotycznym.

W trakcie wydarzenia wybrzmiały utwory z albumu “Niepodległa”. Nie zabrakło również kompozycji wpadających w ucho, w tym nastrojowych ballad: "Katyń 1940", "Patriotyzm", "Obudź się, Polsko”, „Niepodległa".

Początek listopada nie jest datą przypadkową, koncert wpisuje się bowiem w czas i atmosferę obchodów niepodległościowych, które już jutro odbywać się będą tradycyjnie przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Podrzecznej 30 oraz w Muzeum w Łowiczu, Stary Rynek 5/7.

"Zayazd" - patriotycznie i nastrojowo komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama