10-latka potrącona w Pilaszkowie

Wypadki i kolizje, latka potrącona Pilaszkowie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/06/2017 17:25
Katarzyna Gajda

10-letnia dziewczynka trafiła do szpitala w Łodzi, po tym jak została potrącona przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło 25 czerwca przed godziną 11 na drodze wojewódzkiej nr 703 na wysokości Pilaszkowa.

Dziewczynka została potrącona przez 54-letnią mieszkankę powiatu łowickiego, która podróżowała renault od Łowicza i kierunku Bielaw. Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.


 

10-latka została przetransportowana do szpitala w Łodzi. Okoliczności i przyczyny wypadku bada policja. Najprawdopodobniej dziecko wjechało pod jadący samochód.

10-latka potrącona w Pilaszkowie komentarze opinie

  • Gość marcin - niezalogowany 2017-06-27 09:01:50

    Nie prawda że wyjechała bo widzialem wszystko jechała bokiem drogi z rodzinom.Najpierw upewnijcie się czy macie prawdziwe info.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama