12 medali łowickich karateków

Sporty walki, medali łowickich karateków - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/03/2019 11:01
Mirka Czubak

Młodzi zawodnicy klubu Fighter Łowicz mają za sobą udany start w V Ogólnopolskim Turnieju Karate, który odbył się w ostatnią niedzielę (10 marca) w Ujeździe . Podopieczni trenera Rafała Antosika wywalczyli aż 12 medali.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai w Ujeździe koło Łodzi zgromadził ponad dwustu zawodników z całego kraju. W tym gronie znalazło się 17 łowickich karateków, z których 12 wróciło z medalami.

W Ujeździe krążek z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Sebastian Wróblewski Bartłomiej Zając oraz Michał Strasenbusg. Ze srebra cieszyło się aż pięciu zawodników łowickiej drużyny: Mikołaj Stań, Filip Hendrysiak, Klaudia Łyczkowska, Szymon Wróblewski oraz Weronika Janicka. Na najniższym stopniu podium stanęli Bartłomiej Wojciechowski, Mateusz Hendrysiak, Kalina Petelewicz oraz Filip Dudkowski.

Trochę szczęścia zabrakło pozostałym zawodnikom, Szymonowi Kołudzkiemu, Dawidowi Wróblewskiemu, Robertowi Janickiemu, Tobiaszowi Ledzionowi oraz Mikołajowi Szalkiewiczowi.

Trener karateków jest bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Dużym optymizmem napawa go fakt, że ciężka praca na treningach nie idzie na marne - W tych dzieciakach jest duży potencjał - uważa Rafał Antosik.

 

12 medali łowickich karateków komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama