12. urodziny łowickiego Klubu Seniora „Radość” (ZDJĘCIA)

Stowarzyszenia, urodziny łowickiego Klubu Seniora „Radość” (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/04/2019 15:44
Martyna Czekalska

W sali kina Fenix w Łowiczu odbyły się dziś (24 kwietnia) uroczystości z okazji 12. rocznicy powstania Klubu Seniora „Radość”.

Klub Seniora „Radość” jest jednostką organizacyjną Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łowiczu. W 2007 roku zrzeszał około 40 członków, dziś należy do niego już ponad 200 łowickich seniorów. Głównym celem klubu jest integracja emerytów i rencistów żyjących w mieście nad Bzurą.

Podczas urodzinowej uroczystości dla klubowiczów i zaproszonych gości wystąpił m.in. klubowy chór, grupa kabaretowa „Uśmiech seniora” oraz zaprzyjaźniony Zespół Śpiewaczy Bednary.

Nie zabrakło życzeń i kwiatów, które zostały złożone na ręce przewodniczącej klubu Anny Bieguszewskiej.

12. urodziny łowickiego Klubu Seniora „Radość” (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama