19-latek z Łowicza spowodował kolizję na Starym Rynku

Wypadki i kolizje, latek Łowicza spowodował kolizję Starym Rynku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/09/2019 11:22
Mirka Czubak

Wczoraj, 12 września w godzinach wieczornych na ulicy Stary Rynek w Łowiczu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Sprawca kolizji, 19-letni mieszkaniec Łowicz stracił prawo jazdy a za „rażące naruszenie przepisów” odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj w późnych godzinach wieczornych. Około godziny 22:45 do dyżurnego łowickiej policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Stary Rynek z udziałem trzech aut osobowych.

Jak poinformowała nas rzecznik łowickiej policji komisarz Urszula Szymczak z ustaleń wynika, że kierujący Oplem Astrą 19-letni mieszkaniec Łowicza jadąc od strony ul. Zduńskiej  rozpoczął manewr wyprzedzania w trakcie gdy poprzedzające go Audi A4, którym kierował 24-letni Łowiczanin skręcało w lewo na parking, co doprowadziło do kolizji. W wyniku zderzenia uszkodzony zostało również drugie Audi A4 zaparkowane nieopodal.

Młody kierowca Opla stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, dodatkowo policja skieruje wniosek do Sądu o ukaranie sprawcy.

19-latek z Łowicza spowodował kolizję na Starym Rynku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama