25-latek stracił prawo jazdy w Gągolinie Płd.

Komunikaty policji , latek stracił prawo jazdy Gągolinie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/08/2019 17:58
Mirka Czubak

25-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego stracił prawo jazdy za niestosowanie się do przepisów ruch drogowego. Mężczyzna przekroczył dopuszczaną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

Wczoraj, 13 sierpnia tuż po godzinie 11.00 w Gągolinie Południowy (gm. Kocierzew Południowy) policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierującego renault master. 25-letni skierniewiczanin w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 58 km/h, jadąc na trasie powiatowej nr 2714, 108 km/h.

Wobec rażącego występku funkcjonariusze zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym.

25-latek stracił prawo jazdy w Gągolinie Płd. komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama