27-letni łowiczanin ujęty z 11 gramami amfetaminy

Kronika policyjna, letni łowiczanin ujęty gramami amfetaminy - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 3
 • Fotka nr 1 z 3
 • Fotka nr 2 z 3
Portal lowicz24.eu 04/09/2019 13:53
Mirka Czubak

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu łowiczaninowi, przy którym mundurowi ujawnili ponad 11 gramów amfetaminy.

W nocy 3 września około godziny 23.00 na ulicy Starzyńskiego funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pełniąc służbę ponadnormatywną w patrolu pieszym zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Jeden siedział za kierownicą audi, drugi zaś stał przy pojeździe dziwnie się zachowując, dlatego też funkcjonariusze postanowili przeprowadzić kontrole osobistą.

Przy kierowcy znaleźli kilkanaście małych torebek, w których znajdował się biały proszek. Okazało się, że 27-latek miał przy sobie amfetaminę. Mieszkaniec Łowicza został zatrzymany. Usłyszał już zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

zdjęcia: KPP Łowicz

27-letni łowiczanin ujęty z 11 gramami amfetaminy komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-09-05 12:13:47

  Lowicz to jakaś masakra pod względem narkotyków. A tutaj typowy dealer się trafił. I bardzo dobrze. Uchroni to może jakieś dziecko

 • Gość - niezalogowany 2019-09-05 12:14:17

  Lowicz to jakaś masakra pod względem narkotyków. A tutaj typowy dealer się trafił. I bardzo dobrze. Uchroni to może jakieś dziecko

 • Gość - niezalogowany 2019-09-06 23:07:23

  Mogliby jeszcze z tymi dwoma na armii zrobić porządek...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama