10°C bezchmurnie

3. kolejka ŁoLiF: rozkład jazdy

Kiedy: 2017-12-02 , godzina: 13:00 | Gdzie: Hala OSiR nr 1 w Łowiczu

  • Fotka nr 0 z 1

Dwa dni i 27 spotkań w czterech ligach - tak w największym skrócie przedstawia się rozkład jazdy w 3. kolejce Łowickiej Ligi Futsalu. Już w ten weekend wracają internetowe transmisje na żywo pojedynków KIA Open I ligi.

Na sobotę (2 grudnia) zaplanowano mecze Zina III ligi i KIA Open I ligi, a w niedzielę spotkania Robkol IV ligi, Julomax II ligi oraz ponownie futsalowej ekstraklasy.

Sobotnie granie rozpoczną trzecioligowcy. Po dwóch kolejkach cztery zespoły cieszą się z kompletu punktów: Marbud Chąśno, KS Żychlin, Strażacy ITV Media Łowicz oraz Błękitni II Dmosin. Szczególnie te dwa pierwsze zespoły powinny sobie poradzić z najbliższymi rywalami.

Bardzo ciekawie zapowiada się 3. kolejka KIA Open I ligi. O godzinie 17:20 Renix Eko-Plast zagra z Chińską Tor-Rem Subiekt Haczykowscy i trzeba przyznać, że oba zespoły nie mają za sobą wymarzonego startu. Zaraz po tym meczu na boisko wybiegną ekipy Kancelarii Bosz Centrum Bełchów oraz Reklamy Frog Blokersi, czyli drużyny, które po pierwszym weekendzie ŁoLiF mogą mieć powody do zadowolenia.

W niedzielnych rozgrywkach czwartoligowców interesująco zapowiadają się mecze ekip z czołówki tabeli. Lider Vagat Domaniewice zmierzy się z czwartym Feniksem Boczki Chełmońskie, a wicelider ZSCKR Zduńska Dąbrowa z szóstą drużyną, czyli łowickim Kolejarzem.

2. kolejkę Julomax II ligi rozpocznie pojedynek zespołów wymienianych w roli kandydatów do awansu do futsalowej ekstraklasy. Spadkowicz Bo-Dach Grudze zagra z Jurnym Gladiatorem Żychlin. Oba zespoły odniosły przed tygodniem pewne zwycięstwa.

W niedzielę koniecznie trzeba zobaczyć szlagiery w KIA Open I lidze, czyli mecz Chińskiej z Pędzącymi Imadłami (g. 17:40) oraz Drużyny KIA z Reniksem (g. 18:20).

Wszystkie niedzielne spotkania pierwszoligowców będzie można obejrzeć w serwisie YouTube dzięki transmisji przeprowadzonej przez ITV Media, czyli ekipę studiomovie.pl.

Link do transmisji tutaj.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


3. kolejka ŁoLiF: rozkład jazdy komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.