13°C bezchmurnie

8. kolejka ŁoLiF: rozkład jazdy

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 10:00 | Gdzie: Hala OSiR nr 1 w Łowiczu

Z powodu sobotnich rozgrywek Futsalowej Ligi Mistrzów, zespoły Łowickiej Ligi Futsalu tym razem rozegrają swoje mecze jedynie w niedzielę.

O turnieju z udziałem najlepszych drużyn Łowickiej Ligi Futsalu oraz zespołów ze Skierniewic i Żyrardowa pisaliśmy tutaj. Turniej odbędzie się w sobotę w godzinach 11-19:15.

Na niedzielę zaplanowano spotkania Robkol IV ligi, Julomax II ligi oraz KIA Open I ligi.

Pierwsi na parkiecie pojawią się czwartoligowcy (od godz. 10). Najciekawiej zapowiada się pojedynek wicelidera Vagatu Domaniewice z trzecim Vinci Łowicz. Od godziny 13 w hali OSiR nr 1 będą rywalizować drugoligowcy. Czy lider Bo-Dach Grudze po spotkaniu z ostatnią Laktozą Łyszkowice odskoczy rywalom? Drugi FC Łaguszew zmierzy się z piątym Jurnym Gladiatorem Żychlin.

Przed pierwszoligowcami pierwsze mecze po podziale na grupę mistrzowską i spadkową (od godz. 16:50). W tej pierwszej Chińska Tor-Rem Subiekt Haczykowscy zagra z Reklamą Frog Blokersi, a Novum Pędzące Imadła z Drużyną KIA. W pierwszej kolejce pauzować będzie Renix Eko-Plast Łowicz.

Z kolei w grupie spadkowej Kancelaria Bosz Centrum Bełchów zmierzy się z Błękitnymi Dmosin, a SMS Dąbkowice z Fantazją Głowno. Pauzuje RC Design Victoria Bielawy.

8. kolejka ŁoLiF: rozkład jazdy komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu