Akademia z okazji Święta Niepodległości w SP nr 1 w Łowiczu

Uroczystości patriotyczne, Akademia okazji Święta Niepodległości Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/11/2019 09:28
Martyna Czekalska

„Lekcja historii. 11 listopada i Polacy” to tytuł przedstawienia, jakie odbyło się w czwartek (7 listopada) w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu z okazji Święta Niepodległości.

W patriotycznej akademii wystąpili uczniowie z klasy 6 d, której wychowawcą jest Edyta Jabłońska. Autorką scenariusza była Renata Balik, nauczycielka historii. Jak tłumaczy, w przedstawieniu chciała ukazać najważniejsze informacje związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w sposób przystępny zarówno dla najmłodszych uczniów, jak i młodzieży ze starszych klas.

W przedstawieniu widzimy uczniów, którzy przygotowują się do lekcji historii. Przeprowadzają uliczną sondę, w której pytają o mieszkańców o datę 11 listopada. Dopiero harcerka wie, że tego dnia 1918 roku Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli.

Akademia z okazji Święta Niepodległości w SP nr 1 w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama