Angielski dla dzieci

Edukacja, Angielski dzieci - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/12/2016 18:36

{jcomments off}Już niebawem, tuż po feriach zimowych, 1 lutego, swą działalność w Łowiczu rozpocznie Junior Academy  - szkoła języka angielskiego.

 

 

  

 

Już niebawem, tuż po feriach zimowych, 1 lutego, swą działalność w Łowiczu rozpocznie Junior Academy  - szkoła języka angielskiego.

Oferta tej nowatorskiej placówki skierowana jest dla Przedszkolaków, oraz Uczniów szkół podstawowych. To właśnie dzieci w wieku od 3 do 12 lat, czyli przedszkolnym i wczesnoszkolnym najlepiej chłoną języki obce, oczywiście jeśli mają zapewnione odpowiednie bodźce i pełną ekspozycję na nowy język.

Wszystko to zagwarantuje  nowatorska formuła kształcenia stosowana w  Junior Academy.

Zajęcia prowadzone są całkowicie w języku angielskim, w sposób dynamiczny łączą i przeplatają się ze sobą elementy  innowacyjnych gier, zabaw  a także spora dawka muzyki i ruchu. Doskonałą zachętą do nauki będą również nowoczesne pomoce multimedialne, które zapewniają koncentrację i dodatkowo rozbudzają dziecięcą ciekawość. Taka oferta i podejście komunikacyjne do nauki pomaga skutecznie  przyswajać język mobilizując  jednocześnie do rozpoczęcia porozumiewania się w języku obcym. Jest to klucz do tego, aby dziecko nie tylko znało wybrane słowa ale również rozumiało i samodzielnie budowało frazy w języku angielskim.  

W grupach młodszych dzięki realizowanej koncepcji, wspomnianego połączenia ruchu, muzyki i zabawy  dzieci  będą mogły w sposób naturalny osłuchiwać się i z powodzeniem żywo reagować na melodię języka angielskiego.

Starsze dzieci uczące się angielskiego  w Junior Academy oprócz poznawania języka przez gry edukacyjne będą miały za zadanie  poznawanie, powtarzanie i utrwalanie materiału tak aby pomóc im wypełniać luki w dotychczasowej wiedzy zdobytej w szkole.

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym,  wczesnoszkolnym i szkolnym prowadzone będą w oparciu o najbardziej efektywne metody i formy nauczania oraz w sposób dostosowany do wieku i możliwości każdego dziecka.  

Ideą działalności Junior Academy jest połączenie ruchu, muzyki i zabawy tak aby dzieci ani przez chwilę nie nudziły się i aktywnie uczestniczyły w spotkaniach.

Zajęcia w grupach maksymalnie 10-cio osobowych dla wszystkich grup wiekowych będą prowadzone dwa razy w tygodniu.

Junior Academy będzie prowadzić również lekcje indywidualne dla Dzieci.

Zajęcia w Junior Academy poprowadzi mgr Anna Dałek, dyplomowany i doświadczony lektor języka angielskiego.

Jako uznana w środowisku Rodziców i Uczniów filolog i pedagog, Pani Anna rzetelnie realizuje zadania związane z rolą dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą.

Junior Academy zaprasza na Dni Otwarte do swojej siedziby na parterze budynku ŁSM Łowicz, ul. Starzyńskiego 1, w środę 1 lutego w godzinach 14-18 oraz w sobotę 4 lutego w godzinach 12-15. 

W tych dniach Rodzice wraz z Dziećmi będą mieli okazję poznać Junior Academy oraz porozmawiać o szczegółach nauczania z lektorem, Anną Dałek.

Zapisy prowadzone będą do dnia 4. Lutego pod numerem tel. 504 227 347. 

 

Angielski dla dzieci komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama