Arkadyjska przejezdna, ale...

Wasze sprawy, Arkadyjska przejezdna - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 01/10/2019 08:53

Zasygnalizowano nam problem jaki powstał pod wiaduktem na ul. Arkadyjskiej. Są to dziury w jezdni, które uniemożliwiają normalny przejazd samochodem.

Przejazd pod częściowo wyremontowaną budowlą kolejową udostępniono dla kierowców 28 sierpnia. Miało być to rozwiązanie na razie tymczasowe i dlatego pojazdy poruszają się po nawierzchni z tłucznia. Obowiązuje też ograniczenie prędkości do 20 km/h i zwężenie jezdni z pierwszeństwem dla kierowców poruszających się od ul. Klickiego. Stąd ogromne korki, które się tu tworzą.

- Panowie grabkami równają to niby kruszywo a to zwykła ziemia z kamieniami z odzysku. A w urzędzie miasta to już nawet telefonu nikt nie odbiera. A my mamy takie korki i nikt nam nie odda za uszkodzone zawieszenie w naszych samochodach - skarży się czytelnik.

Ulica Arkadyjska, jak i przebiegająca pod mostem nitka bliżej Zielkowic, będą otwarte przez około 2 miesiące, czyli do końca października.

Warto dodać, że po zakończeniu przebudowy mostu kolejowego nad rzeką Zwierzyniec pod obiektem będą mogły wyminąć się dwa auta osobowe. Wjazd do tunelu poszerzono o 60 cm i teraz szerokość wynosi 5,5 metra.

Fot. Czytelnik

Arkadyjska przejezdna, ale... komentarze opinie

 • gość 2019-10-01 14:56:49

  Dużo by pisać o partaninie pod kilkunastometrowym przepustem pod torami kolejowymi. A objazd ul. Nieborowską w kier.ul.Dworcowej? Nowo zrobione połączenie tych ulic 100 m.Na 50 m.położony asfalt,a drugie 50 m. wyboje motocrosowe .Czyżby zabrakło asfaltu ? Żenada...

 • gość 2019-10-01 17:42:22

  Ciekawe dlaczego te paproki budujący tunel rozwalili asfalt który tam ( tak jak na starej części tunelu ) był chociaż na drodze nic nie było robione.

 • Teresa - niezalogowany 2019-10-01 19:42:42

  Dziś przejzdzalem, dziury takie że koło można urwać, później posypane piaskiem było, osobiście nie wierzę żeby wymineky się tam dwa auta, dziadostwo i tyle burmistrza na taczki i na gnoj

 • gość 2019-10-04 17:04:52

  Burmistrz z grabkami przy wiadukcie na Arkadyjskiej , wice burmistrz z grabkami na Nieborwską . Przynajmniej będzie z nich jakiś pożytek.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama