Arkadyjska znów zostanie zamknięta

Inwestycje, Arkadyjska znów zostanie zamknięta - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2019 08:01

We wtorek, 12 listopada w godzinach popołudniowych przejazd ulicą Arkadyjską w Łowiczu ma zostać ponownie zamknięty. Otwarcia należy spodziewać się prawdopodobnie pod koniec marca.

Poniżej publikujemy informację o zmianie organizacji ruchu w Łowiczu nadesłaną przez Dorotę Malinowską z Grupy Trakcja, jaką nasza redakcja otrzymała.

 

W imieniu Pana Roberta Kuczyńskiego, rzecznika prasowego Trakcji PRKiI przesyłam następujący komunikat:

Trakcja PRKiI S.A. informuje, iż w ramach realizowanej modernizacji linii kolejowej Warszawa – Poznań, w dniu 12.11.2019 r. (wtorek) w godzinach popołudniowych zostanie zamknięty dla ruchu kołowego przejazd pod wiaduktem kolejowym w Łowiczu w ciągu drogi gminnej nr 105455E (ul. Arkadyjska) oraz w ciągu drogi do miejscowości Zielkowice.

Na czas realizacji II etapu przebudowy wiaduktu zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Trasę objazdu wiaduktu na ul. Arkadyjskiej przeprowadzono ulicami Klickiego, 1-go Maja, Tkaczew, 3-go Maja, Dworcową, Nieborowską, Żwirki i Wigury do ul. Arkadyjskiej (w kierunku przeciwnym obowiązuje taka sama trasa objazdu).

Trasę objazdu do miejscowości Zielkowice I przeprowadzono drogą powiatową nr 2752E Łowicz – Zielkowice (ul. Klickiego) oraz drogami gminnymi w miejscowości Zielkowice (w kierunku przeciwnym obowiązuje taka sama trasa objazdu).

Na drogach zostaną umieszczone tablice informujące o wyznaczonych objazdach obowiązujących w czasie zamknięcia przejazdu na ul. Arkadyjskiej. 

Kierowców prosimy o bezpieczną jazdę, zachowanie szczególnej ostrożności  oraz stosowanie się do znaków.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Dorota Malinowska
Starszy Specjalista
Dział Zasobów Ludzkich i Komunikacji

Przejazd pod mostem kolejowym w ciągu ul. Arkadyjskiej będzie niemożliwy przez kilka najbliższych miesięcy.

 

Arkadyjska znów zostanie zamknięta komentarze opinie

  • Łowiczak - niezalogowany 2019-11-07 10:39:44

    Pod koniec marca ale którego roku??? Tamtym razem tez miał być marzec może najpierw sobie to ustalcie i nie zapomnijcie wpisać kary umownej z 1 milion za każdy miesiąc spóźnienia. To może będzie w końcu bat na całą tą śmieszna trakcje i na jego podwykonawcę.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama