Aukcja obrazów w Medyku- dochód przeznaczony na leczenie Kasi Stańczyk

Wystawy, Aukcja obrazów Medyku dochód przeznaczony leczenie Stańczyk - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/10/2019 12:34

W sobotę 19 października o godz. 15 w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu, odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowej pt. „Architektura Łowicza”.

Łowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza wszystkich na wernisaż wystawy poplenerowej pt. „Architektura Łowicza”, który odbędzie się w Medyku przy ulicy Ułańskiej.

Obrazy, które wystawione zostaną na aukcji, powstały podczas pleneru malarskiego, jaki odbył się 24 września na Starym Rynku w Łowiczu pod kierunkiem instruktorki Aldony Zając. Uczestniczyli w nim członków zaprzyjaźnionych uniwersytetów trzeciego wieku z Łowicza i Kutna, a także młodzież należąca do sekcji plastycznej w Łowickim Ośrodku Kultury.

Całkowity zysk zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kasi Stańczyk z Lenartowa.

Cena wywoławcza oprawionych obrazów będzie wynosiła 50 zł, zaś nieoprawionych będzie to kwota niższa.

Aukcja obrazów w Medyku- dochód przeznaczony na leczenie Kasi Stańczyk komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama