Awanse w Zakładzie Karnym w Łowiczu (ZDJĘCIA)

Zza krat, Awanse Zakładzie Karnym Łowiczu (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 07:55

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości, w 100-lecie polskiego więziennictwa, funkcjonariuszom łowickiej jednostki penitencjarnej wręczono resortowe odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. Uroczystość odbyła się we wtorkowe popołudnie, 12 listopada.

Awanse i odznaczenia są wyrazem najwyższego uznania, zwłaszcza w roku, w którym przypada tak doniosła rocznica – 100-lecie polskiego więziennictwa.
Minister sprawiedliwości, w związku z wyróżniającą służbą, nadał łowickim funkcjonariuszom SW jedną złotą i cztery brązowe odznaki „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Tę z najcenniejszego kruszcu odebrał z rąk dyrektora generalnego SW. gen. Jacka Kitlińskiego, na uroczystościach centralnych w Olsztynie, ppłk. Tomasz Sawicki – dyrektor ZK w Łowiczu. Ponadto w korpusie oficerskim awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymało 9 funkcjonariuszy. W korpusie chorążych pięcioro funkcjonariuszy awansowało z mł. chor. na stopień chorążego. W korpusie podoficerów awansowało 29 osób i w korpusie szeregowych 12 osób.

W sumie awanse otrzymało 55 funkcjonariuszek i funkcjonariuszy łowickiej jednostki penitencjarnej. Do stopnia podpułkownika Służby Więziennej awansowano zastępcę dyrektora Zakładu Karnego w Łowiczu Piotra Stefańskiego. Zastępca dyrektora otrzymał też, obok ks. kapelana Bogdana Skóry i kpt. Ernesta Polita, Odznakę 100-lecia Polskiego Więziennictwa.

W swoim wystąpieniu płk Głuch pogratulował odznaczonym i awansowanym dziękując jednocześnie podległej sobie kadrze za bardzo dobrą służbę oraz atmosferę pracy, którą tworzą funkcjonariusze i pracownicy w łowickiej jednostce, co przekłada się na dobre funkcjonowanie jednostki i wyniki pracy.

Osobne słowa podziękowań skierował do dyrektora Sawickiego, który tak umiejętnie wprowadza w arkana pracy penitencjarnej i ochronnej młodych funkcjonariuszy, którzy wstępują w szeregi Służby Więziennej i kiedyś będą jej przyszłością.


 

Awanse w Zakładzie Karnym w Łowiczu (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama