3°C zamglenie

Bajeczne rysunki Ali Leszyńskiej w EV34 - VIDEO

Dziś, 15 marca kilka minut po godzinie 13:00 Michał Grzejszczak otworzył ekspozycję w Galerii EV34 „dzień dobry wieczór”.

 

 

 


Jeszcze przed deszczem, w promieniach słońca Michał Grzejszczak w towarzystwie założycieli galerii przy ulicy Zduńskiej – Jacka Rybusa i Sylwestra Cichala, podróżników Piotra Strzeżysza oraz Michała Sałabana oficjalnie otworzył ekspozycję z bajecznymi rysunkami Alicji Leszyńskiej. Wszyscy obecni na inauguracji mogli skosztować białego lub czerwonego wina i wypić toast za artystkę.

W związku z Trzecim Przeglądem Fotografii Podróżników Rowerowych, który odbędzie się dziś, 15 marca o godzinie 14:30, Galeria EV34 mieszcząca się przy ul. Zduńskiej od lutego prezentuje wystawę prac jednego z tegorocznych gości. Są to bajeczne rysunki Alicji Leszyńskiej, nawiązujące do podróży rowerowych jej partnera - Piotra Strzeżysza. Kiedy on wyrusza w samotne wyprawy za ocean, ona z tęsknoty przelewa swoje myśli na papier. Ala w niezwykle trafny sposób potrafi opowiedzieć rysunkiem o swoich emocjach. Jej niepozbawione doskonałego humoru malunki, są często bardziej wymowne aniżeli telefoniczne rozmowy...

{youtube}qX75sqRSgTs{/youtube}

Bajeczne rysunki Ali Leszyńskiej w EV34 - VIDEO komentarze opinie

  • Bohomaz - niezalogowany 2014-03-19 08:20:28

    Dla mnie ta galeria brzydka bez wyrazu.

  • tomazy - niezalogowany 2014-03-18 11:42:19

    a za picie browara na Błoniach dają mandaty! Od kiedy to "artystą" można więcej?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu