Bajkowe zamieszanie w Przedszkolu nr 5

Edukacja, Bajkowe zamieszanie Przedszkolu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/12/2016 13:46

Mikołajkową tradycją Przedszkola nr 5 „Jaś i Małgosia” jest coroczne przedstawienie dla dzieci w wykonaniu rodziców. Tegoroczny spektakl nosił tytuł „Wielkie zamieszanie w krainie baśni”.

 Co takiego może się stać kiedy dzieci nie będą czytać bajek? Jaś i Małgosia nie trafią do chatki z piernika i nie poznają baby Jagi, bo ta będzie chciała zostać bizneswoman, krasnoludki zamiast mieszkać w ciasnej chatce przeprowadzą się do bloków, a zła królowa już nie będzie chciała być taka zła. To scenariusz dzisiejszego przedstawienia, które rodzice przygotowali dla swoich pociech z Przedszkola nr 5.

Bajkowe postacie za namową czarodziejki postanowiły nie złościć się na dzieci, które nie czytają bajek i nie robić im psikusów. Każdy z bohaterów wrócił do swojej baśni, a przedszkolaki obiecały od dziś codziennie czytać bajki.

6 grudnia to również idealna okazja, aby milusińskich odwiedził Mikołaj. Brodacz obdarował każde dziecko prezentem. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć.

Bajkowe zamieszanie w Przedszkolu nr 5 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama