Bal Postaci z Bajek w Przedszkolu TereFere

Edukacja, Postaci Bajek Przedszkolu TereFere - zdjęcie, fotografia
Tere-fere 15/11/2019 12:52
LIS 15
Przedszkole Niepubliczne TereFere w Łowiczu godz: 10:00

       Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterowie doczekali się swojego święta. Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada, a przedszkolaki z TereFere świętowały go dzisiaj (15.11.2019 r.).

Wszyscy przyszli do przedszkola przebrani w piękne, bajkowe stroje. W grupach można było spotkać księżniczki, wróżki, spidermany, tygryski. Pojawili się również strażacy, policjanci, piraci oraz kilku batmanów. Panie nauczycielki również przebrały się w piękne stroje.

Przedszkolaki podczas balu nie tylko bawiły się w rytm muzyki, ale również pokonywały bajkową drogę usłaną konkursami i zadaniami. Dzieci odgadywały tytuły bajek, po wylosowaniu ilustracji z bajkowym rekwizytem oraz sprawdziły swoją wiedzę na temat bajek w krótkim quizie. Odbył się również test na prawdziwą księżniczkę i rycerza. Zadaniem dziewczynek było odgadnięcie, pod którą poduszką znajduje się ziarnko grochu, natomiast chłopcy mieli okazję sprawdzić się w roli rycerza na koniu.

Zabawa i taniec sprawiły, że ten bajkowy dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.
 

Bal Postaci z Bajek w Przedszkolu TereFere komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama