Będzie winda w Urzędzie Miasta

Urząd Miejski, Będzie winda Urzędzie Miasta - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 14/11/2019 10:38

Do końca roku, w klatce schodowej łowickiego ratusza, zostanie zamontowany ruchomy podest. Umożliwi on osobom starszym i niepełnosprawnym wjazd na pierwsze piętro i dostanie się m.in. do gabinetu burmistrza.

We wtorek, 12 listopada miasto otworzyło przetarg na wykonanie podestu. Zgłosiła się tylko jedna firma Bajpax z Nieznanic z woj. śląskiego, która za realizację zamówienia zaproponowała 120 tys. zł. To mniej, aniżeli miasto przeznaczyło na ten cel. Kwota zarezerwowana na budowę podestu wynosiła 150 000 zł.

W wolnej przestrzeni klatki schodowej zostanie wybudowana stalowa konstrukcja o wysokości 630 cm, która zostanie obudowana szklanymi ścianami. W niej będzie znajdował się ruchomy podest.

Takie rozwiązanie ułatwi osobom niepełnosprawnym lub starszym dostanie się na pierwsze piętro, gdzie znajdują się biura burmistrza miasta oraz Rady Miejskiej.

Maksymalny udźwig to 650 kg.

Będzie winda w Urzędzie Miasta komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 08:34:11

    Bardzo dobrze! Należy się coś, za trud codziennej pracy, dzielnym urzędnikom.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama