Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum w Łowiczu

Starostwo Powiatowe, Będzie zmiana stanowisku dyrektora Muzeum Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/06/2019 14:19
Martyna Czekalska

Marzena Kozanecka-Zwierz złożyła rezygnację z funkcji dyrektora Muzeum w Łowiczu. Kto ją zastąpi?

Dotychczasowa dyrektor złożyła rezygnację na ręce władz powiatu łowickiego w kwietniu. Jak wyjaśnia w rozmowie z nami, decyzję taką podjęła z przyczyn osobistych.

Marzena Kozanecka-Zwierz kierowała powiatową placówką od 2008 roku. Wcześniej była zatrudniona w muzeum jako pracownik merytoryczny. Pracę w takim charakterze chciałaby kontynuować po ustąpieniu z dyrektorskiej posady.

Zapytana o podsumowanie 11 lat pracy, odpowiada skromnie: - Myślę, że państwo na bieżąco informowaliście o tym, co działo się i co robiliśmy w różnych sferach naszej działalności w Muzeum w Łowiczu i w Skansenie w Maurzycach. To wystarczy - uśmiecha się pani dyrektor, która pozostanie na stanowisku do 15 lipca.

Zarząd Powiatu Łowickiego nie zdecydował się na zorganizowanie konkursu na dyrektora muzeum. - Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami - mówi starosta Marcin Kosiorek.

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum w Łowiczu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 18:08:42

    Pani Dyrektor. Dziękujemy za wszystko. Placòwka żyła cały czas i przeszła generalny remont. Szkoda że teraz trafi w polityczne ręcę. Pani życzę wielu sukcesòw.

  • gość 2019-06-14 14:46:02

    A kto i dlaczego ma przekonanie, że w polityczne ręce ma trafić muzeum? Poza tym, czy osoba z poglądami politycznymi nie może być fachowcem? Jakieś pokrętne myślenie.

  • gość 2019-06-14 21:49:20

    Od kiedy to Dyrektor Muzeum nie musi być wyłaniany w drodze konkursu? Jakieś nowe prawo Pis wymyślił?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama