Bezpieczna droga z radami SpongeBoba

L24, Bezpieczna droga radami SpongeBoba - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/11/2011 03:00

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, 16 listopada policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu w Szkole Podstawowej w Mastkach przeprowadzili spotkanie w ramach akcji Bezpieczna droga z radami SpongeBoba.

Lubiana przez najmłodszych postać z kreskówki SpongeBob uczy bezpiecznych zachowań dzieci jako pieszych, rowerzystów i pasażerów samochodów. Policjanci przeprowadzili prelekcje dla uczniów klas O-II, III-IV oraz V-VI. Funkcjonariusze przede wszystkim skupili się na bezpieczeństwie w ruchu drogowym najmłodszych.

Omówiono zachowania dotyczące prawidłowych postaw dziecka jako pieszego, rowerzysty oraz pasażera pojazdu. Ponadto uczniowie wysłuchali porad na temat bezpieczeństwa podczas zabaw w domu i na powietrzu, oraz otrzymali wskazówki jak unikać czyhających zagrożeń i jak zachować w kontakcie z nieznajomymi.

Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i udzielały wielu prawidłowych odpowiedzi. Na zakończenie otrzymały odblaski fluorescencyjne naklejki, przekazano również płyty z krótkimi filmikami i grami edukacyjnymi.

Uczniowie klas V-VI w związku z okresem jesiennym wysłuchali pogadanki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, jako piesi i rowerzyści. Poruszony został również temat kulturalnego kibicowania podczas imprez sportowych a także bezpieczeństwa w internecie.

Bezpieczna droga z radami SpongeBoba komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama