Bezpłatne szkolenia dla emerytów i rencistów w łowickim Inspektoracie ZUS

Szpital i opieka społeczna, Bezpłatne szkolenia emerytów rencistów łowickim Inspektoracie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/01/2018 15:37
Katarzyna Gajda

24 stycznia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat przy ul. Kaliskiej 8 w Łowiczu odbędzie się bezpłatne szkolenia poświęcone emerytom/rencistom oraz przyszłym emerytom.

Łowicki Inspektorat ZUS zaprasza emerytów i rencistów oraz przyszłych emerytów na szkolenia poświęcone następującym zagadnieniom: jakie świadczenia możemy zmniejszyć lub zawiesić, jakie zarobki spowodują, że możemy zmniejszyć lub zawiesić swoje świadczenie, o czym musisz poinformować ZUS, gdy dorabiasz do emerytury lub renty, jakie znaczenie ma kapitał początkowy przy ustalaniu emerytury, dokumenty niezbędne do wyliczenia kapitału początkowego oraz zmiany w przepisach dotyczących ustalenia kapitału początkowego.

Szkolenia odbędą się w przyszłą środę, 24 stycznia. O godzinie 9:00 można uczestniczyć w zajęciach pn. „Tryb postępowania w sprawach emerytalno-rentowych dla osób, które mają wypłacane świadczenia i są w zatrudnieniu”, zaś o godzinie 10:00 w „Kapitał początkowy i jego znaczenie przy ustalaniu wysokości emerytury”.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 46 8301701 , 46 8301721 od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Bezpłatne szkolenia dla emerytów i rencistów w łowickim Inspektoracie ZUS komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama