Biesiada na Korabce (program)

Kościół, Biesiada Korabce (program) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/08/2018 14:23
Martyna Czekalska
SIER 26
Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy godz: 14:30

W najbliższą niedzielę (26 sierpnia) w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na łowickiej Korabce odbędą się dożynki połączone z biesiadą.

Msza święta dożynkowa rozpocznie się o godzinie 12:30. Po jej zakończeniu księża z Korabki zapraszają na poczęstunek chlebem i miodem.

Biesiada rozpocznie się o godzinie 14:30. Po oficjalnym powitaniu parafianie i goście obejrzą przedstawienie pt. „Inny znaczy wyjątkowy” przygotowane przez rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Łowiczu.

O godzinie 15:15 na scenie pojawią się podopieczni Kariny Sędkowskiej-Staszewskiej ze Studia Piosenki Łowickiego Ośrodka Kultury. Młodzi wykonawcy zaprezentują patriotyczny repertuar. Między godziną 16:15 a 17:45 na placu przy parafii zaplanowano rodzinne biesiadowanie. O 18 odbędzie się msza święta w intencji ofiarodawców.

Natomiast o godzinie 19 rozpocznie się losowanie nagród w zabawie fantowej. Losy będzie można kupować już od godziny 9. Na zakończenie biesiady zaplanowano zabawę taneczną w godzinach 20-22.

Biesiada na Korabce (program) komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-22 12:37:49

  No ludzie co z tym miastem się dzieje!!!

 • gość 2018-08-22 12:47:34

  nosz k.... impreza jakich nie było!!!!...... Miasto się rozpada jak domki w Syrii...
  ... i wisienka na torcie - "O 18 odbędzie się msza święta w intencji ofiarodawców."

 • Jadzia - niezalogowany 2018-08-22 12:52:04

  Łoooooooooooojezuuuuuu bynde tam oj napewno!!!! Takie biasiadeńki, z Matką Boską Częstochowską Niekalanego Poczęcia Nieustannie Pomagającej to ja koooochoooom!
  Mam ino nadzieje że i disko polo przylutują, hejjjjj!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama