Budynek komunalny przy ul. Warszawskiej będzie miał nową elewację

Urząd Miejski, Budynek komunalny Warszawskiej będzie miał nową elewację - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/09/2019 09:03
Martyna Czekalska

Łowicki Zakład Remontowo-Budowlany Henryka Szewczyka wykonuje na zlecenie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu remont elewacji budynku przy ul. Warszawskiej 22.

Zadanie obejmuje remont elewacji frontowej i bocznych wielorodzinnego budynku komunalnego na łowickim Zatorzu. Wykonawca uzupełni tynki zewnętrzne i naprawi pęknięcia, elewacja zostanie pomalowana farbą silikonową.

Zlecenie o wartości 63 tys. zł wykonuje Zakład Remontowo-Budowlany Henryka Szewczyka z Łowicza. Inwestycja ma być gotowa do końca października.

Budynek komunalny przy ul. Warszawskiej będzie miał nową elewację komentarze opinie

 • gość 2019-09-24 12:56:55

  Bardzo dobrze ,zabytkowe kamienice trzeba odnawiać.

 • gość 2019-09-24 14:36:43

  Tam są popękane ściany, a oni ściany malują...porażka.
  Pracownicy, którzy to robią zwracali uwagę na pęknięcia.
  Jakie miasto taki remont.

 • Ściemajkido - niezalogowany 2019-09-24 23:46:21

  Marzeniem moim jest aby patologia która tam zamieszkuje zadbała o to co dostali od urzędu miasta czyli z kieszeni podatnika.Jednak nie! Będą narzekać że jest im źle bo daleko od centrum i małe lokale.A ja się pytam gdzie byliście patusy jak ludzie dorabiali się krwawiąc na kredyty i szwendali po Europie za chlebem? Teraz to widać kto jest kim i co osiągnął w życiu.Wszystko za darmo leserom i pijakom dają.Niech was holera i dykta wykończy lumpy nieroby.Idźcie do diabła!

 • Ariel - niezalogowany 2019-09-26 09:41:42

  Sciema zrob porzadek na podworku bo masz burdel tam.krzaki do pasa i sie popisujesz jak debil.tymi kijami w łep sie walnij . wogole walniety jestes

 • gość 2019-09-27 21:11:32

  Nie mieszkaja tylko lumpy w takich kamienicach ,mieszkania w takich kamienicach sa wysokie ,ladne i jest duza przestrzen w przeciwienstwie do blokow malych klitek ,a maly pokoj w blokach przedstawia korytarz w takiej kamienicy

 • gość 2019-09-27 21:12:44

  Nie mieszkaja tylko lumpy w takich kamienicach ,mieszkania w takich kamienicach sa wysokie ,ladne i jest duza przestrzen w przeciwienstwie do blokow malych klitek ,a maly pokoj w blokach przedstawia korytarz w takiej kamienicy

 • gość 2019-10-22 19:05:48

  Żaden remont nie pomoże tej kamienicy bo jest ona przy samym moście i ulicy o dużym natężeniu ruchu, a tam nie ma nawet ekranów dźwiękochłonnych które tłumiły by te hałasy. Więc mieszkanie tam nie należy do żadnych przyjemności. Parę lat temu była mowa że kamienica ta zostanie rozebrana a ludzie przekwaterowani.

 • gość 2019-10-23 19:56:00

  To jest pudrowanie trupów... zobaczcie jak wyglądają kamienice wzdłuż południowej pierzei Nowego Rynku. Połowa należy do ZGM. Tam już nowe elewacje nie pomogą bo konstrukcje stare i spękane.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama