„Budzimy Kasię” – koncert charytatywny!

Koncerty, „Budzimy Kasię” koncert charytatywny! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 08/03/2019 20:09

Dzisiejszego wieczoru, 8 marca odbył się w kinie Fenix z okazji Dnia Kobiet, koncert Łowickiej Orkiestry Kameralnej, na który zaprosili Łowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku i Łowicki Ośrodek Kultury. Tym razem, tematem przewodnim koncertu była muzyka operetkowa.

W ŚWIECIE OPERETKI to koncert, który był skierowany do słuchaczy ŁUTW i środowiska lokalnego. Przy okazji koncertu, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łowiczu zorganizował akcję charytatywną BUDZIMY KASIĘ, gromadzącą środki na rehabilitację Katarzyny Stańczyk z Lenartowa, która po wypadku zapadła w śpiączkę.

To wyjątkowe wydarzenie poprowadzili: przewodnicząca ŁUTW Krystyna Kucharska i radny Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łowiczu Szymon Szaleniec. Na widowni zasiedli: burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zasępa i radny Tadeusz Żaczek.

Uroczysty koncert uświetnili swoimi głosami, zaproszeni przez orkiestrę goście, Sylwia Strugińska – Wochowska – sopranistka, solistka Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Szymon Jędruch – tenor, solista Opery Na Zamku w Szczecinie a obecnie Teatru Muzycznego w Łodzi.

„Budzimy Kasię” – koncert charytatywny! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama