Bukiety podarują najbliższym

L24, Bukiety podarują najbliższym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/11/2016 10:49

Uczniowie dwóch klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Łowiczu wzięli dziś (3 listopada) udział w zajęciach plastycznych organizowanych przez łowicki Klub Seniora „Radość”.

 

 

- Zajęcia dla pierwszoklasistów to kolejny etap naszej współpracy z „Jedynką” i forma podziękowania za udział uczniów w organizowanym przez nas konkursie „Nasi przyjaciele” - wyjaśnia Anna Bieguszewska, przewodnicząca łowickiego klubu.

Dzieci wspólnie z seniorami przygotowały kompozycje kwiatów z bibuły, żywych roślin i uschniętych liści. - Bukiet podaruję moim najbliższym, mamie Marzenie, tace Darkowi i bratu Kacprowi - powiedział nam Kacper, jeden z uczestników zajęć. - A ja dam mamie albo postawię sobie w szklance w pokoju - zdradził jego kolega Mikołaj.

Ponad dwugodzinne warsztaty odbyły się w siedzibie stowarzyszenia przy ul. 3 Maja. Na zakończenie dla małych gości przygotowano słodki poczęstunek z gorącą herbatą.

Bukiety podarują najbliższym komentarze opinie

 • zez. - niezalogowany 2016-11-04 13:55:48

  Znakomita sprawa takie spotkanie i ogólnie Klub Seniora to jest strzał w 10

 • pull up - niezalogowany 2016-11-03 20:50:02

  Hehehe.... Co za gosc!!!!!

 • Prośba - niezalogowany 2016-11-03 20:47:50

  uprzejmie informuję że jako zez. nie podrobiony wzywam żeby nigdy nie głosować na zwolenników Franka Petru i niewczesnej bo to jest gorsze niż komuniści.. jedyny komunista ok to Edward Gierek.. każdy swój post od teraz bo Ci fałszywce od Petru nie mając argumentów podszzywaja sie.. bede zaczynał po róznymi nickami.. zdaniem.. Nowocześni oszusći, Franek porada Pettru oszuet?

 • zez. - niezalogowany 2016-11-03 20:40:50

  Albo nie, droga Redakcjo, przemyślałem to. Sam sobie ze sobą muszę jakos pomóc... Tylko to jest takie trudne. Juz mi nerwy puszczają, lekarze odmawiają kontynuowania terapi... Ech...

 • Prośba - niezalogowany 2016-11-03 20:32:54

  [quote name="zez."]Oddam konia w szybkie ręce.Tylko poważne oferty:-)[/quote] jeszcze raz prosze redakcję tego portalu o to by można było tu publikować tylko pod nickami które są zweryfikowane przez portale społecznościowe.. ja już mam IP tego niewcześniaka, ale to nie na tym polega... głupka prawda nie zmieni,,,pisze pod nickiem prośba.. i prosze Cię redakcjo o wprowadzenie porządku, nie cenzury.. chcesz sie wypowiadać ale pod zarejestrowanym nickiem

 • zez. - niezalogowany 2016-11-03 20:08:46

  Oddam konia w szybkie ręce.Tylko poważne oferty:-)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama