Burmistrz czytał dzieciom w Żłobku Miejskim [ZDJECIA, WIDEO]

Portal lowicz24.eu 06/11/2019 13:01
Mirka Czubak

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w środę, 6 listopada w Żłobku Miejskim w Łowiczu, burmistrz miasta Krzysztof Kaliński czytał bajki najmłodszym mieszkańcom Łowicza.

Żłobek Miejski w Łowiczu przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Cała polska czyta dzieciom”. W ramach prowadzonej kampanii począwszy od 14 listopada do 1 kwietnia 2020 r. w godzinach od 10:45 do 11:00 raz w tygodniu (w czwartki) dzieciom czytane będą bajki. Udział w akcji jest przygotowaniem do Międzynarodowego Dnia Książki Dla Dzieci, który obchodzony będzie 2 kwietnia 2020 r.

Czytanie bajek zainaugurował dziś, 6 listopada burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały, przez 15 minut, wybranego dla nich opowiadania. W podziękowaniu za ciekawą lekturę, dzieci zaśpiewały burmistrzowi piosenkę.

Do udziału w akcji i czytania dzieciom bajek w placówce zachęca, szczególnie rodziców, dyrektor Miejskiego Żłobka  Elżbieta Paks. Warto pamiętać bowiem o tym, że czytanie dzieciom bajek ma niezmiernie istotny wpływ na rozwój ich umysłu i osobowości.

Finał akcji uwieńczy wizyta dzieci, 2 kwietnia 2020 r w Bibliotece Miejskiej im. A. K. Cebrowskiego.

Burmistrz czytał dzieciom w Żłobku Miejskim [ZDJECIA, WIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-11-06 20:11:03

    Akcja chwalebna, "czytacz" jak najbardziej kompetentny i na miejscu: do opowiadania bajek to on jest doskonały.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama