Burmistrz ogłosił konkurs na członka zarządu ZEC w Łowiczu

Urząd Miejski, Burmistrz ogłosił konkurs członka zarządu Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 12/02/2019 15:48
Martyna Czekalska

Z końcem lutego upływa termin zgłaszania ofert w konkursie na członka zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Łowiczu. Od ponad pół roku zarząd spółki działa w jednoosobowym składzie.

Po zmianach w kierownictwie Zakładu Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Łowiczu, do których doszło na początku ubiegłego roku, jej prezesem jest Robert Florczak. Od połowy stycznia do końca czerwca 2018 r. w zarządzie spółki zasiadał również Tomasz Gajdziński, który wygrał konkurs ogłoszony przez władze miasta. Zastąpił on wieloletniego wiceprezesa Jana Tłustwę. Był jednak czas, że stanowisko członka zarządu było nieobsadzone.

Informacja o konkursie na wiceprezesa spółki, w której 51 proc. udziałów ma Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a 49 proc. miasto Łowicz, została opublikowana dzisiaj (12 lutego) na stronie internetowej łowickiego ratusza. Naszą uwagę zwrócił fakt, że termin składania ofert przez kandydatów został ustalony na 19 lutego. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie miałyby więc tylko tydzień na złożenie wymaganych dokumentów.

- To nie jest problem, być może wydłużymy czas na składanie ofert - przyznał w rozmowie z nami burmistrz Krzysztof Kaliński. Faktycznie termin ten został wydłużony i kandydaci mogą aplikować o posadę wiceprezesa ZEC-u do 28 lutego.

Od kandydatów wymaga się m.in. ukończenia studiów magisterskich lub inżynierskich studiów wyższych na kierunku ekonomicznym, prawniczym, technicznym lub na kierunku marketing i zarządzanie czy co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3-letniego stażu lub doświadczenia na stanowiskach kierowniczych.

Wszystkie wymagania można znaleźć w ogłoszeniu o konkursie, które załączamy pod artykułem.

Burmistrz ogłosił konkurs na członka zarządu ZEC w Łowiczu komentarze opinie

  • gość 2019-02-13 16:43:27

    To już wiemy gdzie wyląduje Pan Robert Wójcik haha

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama