Burze w powiecie łowickim. Najwięcej interwencji było w gminie Domaniewice

Straż Pożarna, Burze powiecie łowickim Najwięcej interwencji było gminie Domaniewice - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 14/06/2019 09:55
Martyna Czekalska

13 zdarzeń spowodowanych przez burze i porywisty wiatr odnotowali wczorajszego (13 czerwca) popołudnia strażacy z PSP w Łowiczu. Straż pożarna najczęściej interweniowała na terenie gminy Domaniewice.

Jak informuje kpt. Tomasz Ledzion z łowickiej komendy PSP, czwartkowe burze na terenie powiatu łowickiego przebiegły wyjątkowo spokojnie. Interwencje dotyczyły głównie połamanych konarów oraz drzew przechylonych na jezdnię. Odnotowano też pożar trawy i śmieci w podłowickiej Wygodzie. Nikomu nic się nie stało.

Strażacy najczęściej, bo aż osiem razy, interweniowali na terenie gminy Domaniewice. Po dwa zdarzenia odnotowano w gminach Nieborów i Łowicz, a po jednej w Chąśnie i Łyszkowicach. W samym Łowiczu było spokojnie.

Fot. Karol Kroć, Jakub Salamon, Tomasz Karda / OSP KSRG Dzierzgów

Burze w powiecie łowickim. Najwięcej interwencji było w gminie Domaniewice komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama