Choinka Miejska 2019 - atrakcje i program

Koncerty, Choinka Miejska atrakcje program - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/11/2019 07:05
GRU 06
Stary Rynek godz: 16:00

W tym roku Choinka Miejska zorganizowana zostanie na Starym Rynku w piątek, 6 grudnia w godzinach 16 - 19. Jak w poprzednich latach Mikołajowie, w zamian za kupony, rozdawać będą dzieciom paczki ze słodyczami.

Przypominamy, że już od dzisiaj, 28 listopada startuje sprzedaż owych kuponów. Bilety są rozprowadzane, m.in. w łowickich przedszkolach, szkołach podstawowych w klasach I-III oraz od godziny 9.00 w holu Ratusza Miejskiego.

Cena biletu wynosi 8 zł. Łącznie przygotowano 4.000 paczek dla dzieci.

Bilety nie tylko uprawniają do odbioru paczki ze słodkościami, ale wezmą też udział w losowaniu prezentów przygotowanych przez sponsorów.

Choinka Miejska tradycyjnie rozpocznie się zapaleniem lampek na świątecznym drzewku. Następnie będzie można obejrzeć świąteczne występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i Pijarskiej Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.

Będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem, odwiedzić stoiska łowickich strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu oraz pozjeżdżać na oponce (SnowTubing).

Na wszystkich będą czekać stoiska ze świątecznymi ozdobami.

 

Choinka Miejska 2019 - atrakcje i program komentarze opinie

  • gość 2019-11-28 08:35:50

    w tamtym roku to i teatrzyk dla dzieci i występ a teraz marnie, marnie. skład paczek juz pomijam.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 15:12:55

    W tamtym roku był dejw

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama