Ciach z "Historiami śmiechem pisanymi" w Łowiczu

Spektakle, Ciach Historiami śmiechem pisanymi Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/09/2018 13:24
Katarzyna Gajda

Wielkimi krokami zbliża się październikowy występ kabaretu Ciach w Łowiczu. Bilety do nabycia w Łowickim Ośrodku Kultury.

Łowicz obok Łasku, Serocka, Łasic i Łukowa znalazł się październikowej trasie zielonogórskiego kabaretu Ciach. Małgorzata Czyżycka, Tomasz Kowalski, Leszek Jenek i Mateusz Czechowski odwiedzą miasto nad Bzurą 6 października, gdzie zaprezentują program „Historie śmiechem pisane”.

To kolejny program kabaretowej grupy z Zielonej Góry, pełen różnorodnych tematów i niesamowitej energii. Po jego obejrzeniu, dowiesz się jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce.

Czwórka kabareciarzy sprawi, że łowiczanie po występie będą rozluźnieni, uśmiechnięci i szczęśliwi, że nie tylko Was może spotkać w życiu coś nieprzewidywalnego – tak bynajmniej obiecują.

Jeżeli jesteście ciekawi występu, już dziś zakupcie bilet na występ kabaret Ciach. Występ grupy odbędzie się w sali kina Fenix w Łowickim Ośrodku Kultury 6 października o godzinie 16. Wejściówki zakupić można w kasie kina lub na biletyna.pl.

Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Ilość miejsc w łowickiej sali kinowej jest ograniczona.

Ciach z "Historiami śmiechem pisanymi" w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama