Ciepłe grzejniki. ŁSM włączyło ponownie ogrzewanie

Gospodarka, Ciepłe grzejniki włączyło ponownie ogrzewanie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/05/2019 09:25
Mirka Czubak

W 123 blokach, którymi zarządza Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, jest już ciepło. Dziś 8 maja w godzinach porannych do kaloryferów w większości mieszkań należących do spółdzielni popłynęła ciepła woda.

Sytuacja pogodowa i minusowe temperatury w nocy sprawiły, że zarząd ŁSM postanowił nie zwlekać dłużej z włączeniem centralnego ogrzewania. Na zimno w mieszkaniu narzekało coraz więcej mieszkańców, dlatego spółdzielnia wydała stosowne dyspozycje ZEC i wznowiła "sezon grzewczy”.

- Z prognoz wynika, że jeszcze kilka dni temperatury w nocy nie będą nas rozpieszczać. Dlatego podjęliśmy decyzję o ponownym włączeniu centralnego ogrzewania. W najbliższych dniach mieszkańcy mogą liczyć na ciepłe grzejniki – mówi nam w rozmowie wiceprezes ŁSM – Maciej Golan.

Warto więc odkręcić dziś zawory grzejników, aby zapobiec zapowietrzeniu. Ogrzewanie pozostanie włączone do czasu aż pogoda ustabilizuje się.

Ciepłe grzejniki. ŁSM włączyło ponownie ogrzewanie komentarze opinie

  • gość 2019-05-08 17:53:05

    no i brawo za dostosowanie się do potrzeb odbiorców. Kto nie chce ciepła niech zakręci grzejniki , ale dużo osób starszych i z dziećmi docenia to . W końcu to my płacimy i mamy komfort.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama