Ciężarówka zatrzymała się na słupie energetycznym

Wypadki i kolizje, Ciężarówka zatrzymała słupie energetycznym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/03/2017 08:07

Około 700 kurczaków spłonęło żywcem w pożarze, do którego doszło po 6 rano dziś, 27 marca w Jackowicach (gm. Zduny). Pożar wybuchł po tym, jak ciężarówka uderzyła w słup energetyczny i stanęła w ogniu.

 

 


Do zdarzenia doszło na ostrym łuku drogi w Jackowicach. Ciężarówka, która przewoziła żywy inwentarz uderzyła w płot betonowy i słup energetyczny, który przewrócił się na auto. Najprawdopodobniej z zerwanych linii energetycznych przeszła iskra, która spowodowała pożar. Ogień szybko strawił kabinę i część naczepy, w której w klatkach przewożone były kurczaki. Około 700 kurczaków spłonęło.

Kierowca o własnych siłach wyszedł z kabiny. Nic mu się nie stało. Początkowo próbował sam ugasić ogień, jednak nie miał wystarczających narzędzi. Ciężarówka pochodzi z Rogowa z powiatu brzezińskiego. Oficer prasowy KP PSP w Łowiczu Arkadiusz Makowski powiedział nam, że przyczyny zdarzenia ustala policja, strażakom udało się ustalić, że droga po której się poruszał była jego trasą przejazdu.

Na miejscu trwają czynności związane z przeładunkiem pozostałych kurczaków. Jest ich około 1500 szt.

Na miejscu interweniowały strażacy z JRG Łowicz oraz zastępy druhów z Bąkowa i Zdun. Trwa również szacowanie strat przez właściciela auta.

Aktualizacja
Ciężarową scanią z naczepą kierował 26-letni mieszkaniec powiatu brzezińskiego. Nic mu się nie stało. Według ustaleń policji przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

Ciężarówka zatrzymała się na słupie energetycznym komentarze opinie

  • Zdzisław - niezalogowany 2017-03-27 08:30:33

    Droga którą się poruszał była jego trasą- niesamowite odkrycie...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama