27°C bezchmurnie

Czołowe zderzenie w Parmie

Wypadki i kolizje, Czołowe zderzenie Parmie - zdjęcie, fotografia

Dwie osoby trafiły do szpitala w Skierniewicach, po wypadku do którego doszło 10 października w podłowickiej Parmie.

Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności zderzenia fiata i forda w Parmie. Do zdarzenia doszło wczoraj, 10 października po godzinie 22.

Wiadomo, że pojazdy poruszały się z przeciwnych kierunków. W czołowym zderzeniu ucierpieli kierujący – 26-latka z Łowicza podróżująca fiatem i 53-latek z powiatu łowickiego jadący fordem. Oboje trafili do szpitala w Skierniewicach.

- Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku – informuje rzecznik KPP w Łowiczu podkom. Urszula Szymczak.

We wtorkowe popołudnie policja odnotowała także trzy kolizje. Pierwsza miała miejsce na skrzyżowaniu DW 704 z drogą powiatową Chlebów-Trzcianka. Z powodu nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu daewoo matiz zderzyło się z fiatem ducato. Zawiniła 40-latka kierująca osobówką, uczestnikiem zdarzenia był 55-latek z powiatu brzezińskiego.

Oboje byli trzeźwi, kobieta została ukarana mandatem.

Z kolei na skrzyżowaniu DK 14 z drogą wiodącą w kierunku Jastrzębi iveco uderzyło w tył audi. Sprawcą kolizji był 50-latek z pow. zgierskiego, audi kierowała 39-latka z powiatu brzezińskiego. Oboje byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

Późnym wieczorem w Krępie 40-latek z Warszawy kierując oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 36-letniemu mieszkańcowi Łowicza, który podróżował fiatem. Kolizja zakończyła się rozstrzygnięciem mandatowym.

Policja apeluje o ostrożność, dostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz zwracanie uwagi na innych uczestników ruchu drogowego.

Czołowe zderzenie w Parmie komentarze opinie

  • gość 2017-10-12 09:40:16

    Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres [email protected] W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam

Dodajesz jako: Zaloguj się