Czterech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

Kronika policyjna, Czterech kierowców straciło prawo jazdy nadmierną prędkość - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/11/2019 16:05
Martyna Czekalska

W pierwszych dniach listopada łowiccy policjanci zatrzymali do kontroli czterech kierowców, którzy dopuścili się rażącego przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Wszyscy stracili na trzy miesiące uprawnienia do kierowania.

Dwóch kierowców utraciło prawo jazdy na drodze wojewódzkiej nr 584 w podłowickich Małszycach. 55-letni mieszkaniec naszego powiatu jechał oplem z prędkością 109 km/h w obszarze zabudowanym. W tej samej miejscowości policjanci z drogówki zatrzymali 26-letniego kierowcę nissana. Mieszkaniec powiatu łowickiego jechał z prędkością 104 km/h.

W Krępie (gmina Domaniewice) prawo jazdy stracił 51-letni kierowca z Częstochowy. Mężczyzna gnał autem przez drogę krajową nr 14 z prędkością 108 km/h. Z kolei w Bełchowie (gmina Nieborów) mundurowi zatrzymali 33-latka, który jechał audi z prędkością 105 km/h w obszarze zabudowanym.

Oprócz utraty prawa jazdy na kierujących nałożono mandaty karne. Wszyscy byli trzeźwi.

Czterech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama