29°C bezchmurnie

Czwartki Lekkoatletyczne - wyniki

Wczoraj (15.05) na stadionie lekkoatletycznym przy hali OSiR nr 2 w Łowiczu odbyły się kolejne zawody wiosennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. 

 




Uczniowie klas 4, 5 i 6 szkół podstawowych rywalizowali już po raz trzeci w tym roku. Przed młodymi sportowcami jeszcze 2 starty w maju, w kolejne czwartki miesiąca: 22.05 i 29.05. Najlepsi lekkoatleci zapewnią sobie udział w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, które odbedą się w Łodzi w dniach 21-22 czerwca.

Tutaj znajduje się klasyfikacja Grand Prix po wszystkich dotychczasowych odsłonach tej edycji. Poniżej prezentujemy najlepszych sportowców wczorajszych zawodów. 


Bieg na 60 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Cezary Sobolewski (SP 1 Łowicz) 8,11 s
2. Tomasz Wieteska (SP 2 Łowicz) 8,36 s
3. Bruno Kozłowski-Duarte (SP 4 Łowicz) 8,43 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 8,92 s
2. Michalina Śmiałek (SP 1 Łowicz) 9,10 s
3. Aleksandra Goszczyńska (SP 3 Głowno) 9,14 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 8,97 s
2. Adam Siekiera (SP 2 Łowicz) 9,06 s
3. Wiktor Janusz (SP 1 Łowicz) 9,07 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Jaśka (SP 1 Łowicz) 8,98 s
2. Julia Marciniak (SP 3 Głowno) 9,18 s
3. Marta Zabost (KM Aktywni Sochaczew) 9,78 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Antoni Knera (SP 2 Łowicz) 9,44 s
2. Patryk Cieślak (SP 1 Łowicz) 9,53 s
3. Wiktor Czubak (SP Domaniewice) 9,60 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 9,02 s
2. Natalia Baleja (KM Aktywni Sochaczew) 9,35 s
3. Wiktoria Kosmowska (SP 2 Łowicz) 9,55 s

 



Bieg na 300 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 50,49 s
2. Arkadiusz Wójcik (SP 1 Łowicz) 61,73 s
3. Jakub Miazio (SP 1 Łowicz) 69,22 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Magdalena Ciesielska (LKS Mazowsze Teresin) 49,22 s
2. Aleksandra Pietruszka (KM Aktywni Sochaczew) 50,74 s
3. Aleksandra Kucińska (SP 3 Głowno) 59,33 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 58,96 s
2. Kornel Jonio (SP 1 Łowicz) 61,41 s
3. Michał Siekiera (SP 4 Łowicz) 63,24 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 55,55 s
2. Dominika Kowalczyk (SP 4 Łowicz) 57,38 s
3. Agata Blus (SP 1 Łowicz) 57,94 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Hubert Kania (SP Zielkowice) 57,16 s
2. Konrad Kuziński (KM Aktywni Sochaczew) 58,22 s
3. Karol Terenowicz (SP 3 Łowicz) 59,95 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Natalia Golińska (SP 1 Łowicz) 54,30 s
2. Julia Wosińska (KM Aktywni Sochaczew) 54,46 s
3. Karolina Stefaniak (KM Aktywni Sochaczew) 57,27 s

 


Bieg na 600 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Julia Dragańska (KM Aktywni Sochaczew) 1:54,01 s
2. Magdalena Bryła (SP 1 Łowicz) 1:56,36 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Aleksandra Pierzchała (SP 4 Łowicz) 2:15,14 s

Bieg na 1000 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Szymon Ziemecki (SP 1 Łowicz) 3:30,26 s
2. Mikołaj Łasica (KM Aktywni Sochaczew) 3:43,98 s
3. Dawid Myszewski (SP 1 Łowicz) 3:47,89 s
Chłopcy rocznik 2002:
1. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 3:51,88 s
2. Damian Wójtowski (SP 1 Łowicz) 4:07,34 s
Chłopcy rocznik 2003:
1. Jonatan Politowicz (SP 1 Łowicz) 3:44,03 s
2. Paweł Graczyk (SP 1 Łowicz) 3:53,70 s

Skok w dal
Chłopcy rocznik 2001:
1. Paweł Górski (SP 3 Łowicz) 4,67 m
2. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 4,48 m
3. Szymon Ziemecki (SP 1 Łowicz) 4,27 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 4,90 m
2. Maria Roza (SP 3 Głowno) 4,26 m
3. Natalia Dąbrowska (SP 1 Łowicz) 4,10 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Piotr Kret (SP 1 Łowicz) 4,14 m
2. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 4,12 m
3. Wiktor Janusz (SP 1 Łowicz) 3,92 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Jaśka (SP 1 Łowicz) 4,13 m
2. Julia Marciniak (SP 3 Głowno) 3,45 m
3. Lidia Prokopowicz (SP 1 Łowicz) 2,86 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Antoni Knera (SP 2 Łowicz) 3,65 m
2. Wiktor Czubak (SP Domaniewice) 3,45 m
3. Mateusz Lustak (SP Domaniewice) 3,42 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 4,20 m
2. Natalia Golińska (SP 1 Łowicz) 3,90 m
3. Lena Portasz (SP 1 Łowicz) 3,65 m

 



Skok wzwyż
Chłopcy rocznik 2001:
1. Jakub Pająk (SP 1 Łowicz) 1,40 m
2. Arkadiusz Wójcik (SP 1 Łowicz) 1,15 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Agata Wojciechowska (SP Skaratki) 1,30 m
2. Julia Pawlata (SP Skaratki) 1,10 m 

Chłopcy rocznik 2002:
1. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 1,15 m
2. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 1,15 m
3. Filip Jakubowski (SP 1 Łowicz) 1,10 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Weronika Kaźmierczak (SP 3 Głowno) 1,35 m
2. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 1,15 m
3. Marta Zabost (KM Aktywni Sochaczew) 1,05 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Paweł Graczyk (SP 1 Łowicz) 1,05 m
2. Jonatan Politowicz (SP 1 Łowicz) 1,00 m
3. Jan Bartosiak (SP 1 Łowicz) 1,00 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Natalia Baleja (KM Aktywni Sochaczew) 1,00 m
2. Kinga Stopczyk (SP Domaniewice) 0,90 m

Rzut piłką palantową
Chłopcy rocznik 2001:
1. Rafał Dudziński (SP 3 Łowicz) 45 m
2. Bruno Kozłowski-Duarte (SP 4 Łowicz) 43 m
3. Mateusz Borowski (SP 2 Łowicz) 42,5 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Aleksandra Goszczyńska (SP 3 Głowno) 50 m
2. Natalia Szymczak (SP Domaniewice) 38 m
3. Natalia Banasiewicz (SP 1 Łowicz) 35 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Alan Wysocki (SP 2 Łowicz) 37 m
2. Karol Szczepański (SP 1 Łowicz) 37 m
3. Sebastian Polit (SP Domaniewice) 33 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Pełka (SP 1 Łowicz) 34 m
2. Dominika Kowalczyk (SP 4 Łowicz) 21 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Hubert Kania (SP Zielkowice) 40 m
2. Jan Zagajewski (SP 1 Łowicz) 30 m
3. Konrad Grabowicz (SP Domaniewice) 29 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Koper (SP Domaniewice) 25
2. Wiktoria Konecka (SP Domaniewice) 25 m
3. Martyna Kunikowska (SP Zielkowice) 16 m

Czwartki Lekkoatletyczne - wyniki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu





Sport, - więcej informacji