29°C bezchmurnie

Czwartki Lekkoatletyczne

Sport, Czwartki Lekkoatletyczne - zdjęcie, fotografia

W ostatni czwartek, 8 maja odbyły się drugie w tym roku zawody w ramach Czwartków Lekkoatletycznych.

 

 

 

 

 

Stadion lekkoatletyczny przy ul. Jana Pawła II 3 ponownie zapełnił się młodymi lekkoatletami z ziemi łowickiej i nie tylko. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na bieżni, skacząc w dal, wzwyż i rzucając piłką palantową.

Tutaj dostępna jest klasyfikacja Grand Prix, która po ostatnich zawodach wyłoni najlepszych sportowców całego cyklu.

Wyniki
Bieg na 60 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Cezary Sobolewski (SP 1 Łowicz) 7,98 s
2. Tomasz Wieteska (SP 2 Łowicz) 8,28 s
3. Paweł Górski (SP 3 Łowicz) 8,46 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 8,82 s
2. Agata Wojciechowska (SP Skaratki) 9,07 s
3. Aleksandra Goszczyńska (SP 3 Głowno) 9,12 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 8,87 s
2. Wiktor Janusz (SP 1 Łowicz) 9,13 s
3. Patryk Grabowicz (SP 4 Łowicz) 9,34 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Jaska (SP 1 Łowicz) 9,27 s
2. Monika Sujak (SP 1 Łowicz) 9,91 s
3. Karolina Kosiorek (SP 1 Łowicz) 10,12 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Adam Wylot (KM Aktywni Sochaczew) 8,71 s
2. Antoni Knera (SP 2 Łowicz) 9,32 s
3. Wiktor Czubak (SP Domaniewice) 9,65 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 9,04 s
2. Natalia Baleja (KM Aktywni Sochaczew) 9,46 s
3. Oliwia Rokicka (SP 3 Łowicz) 9,59 s



Bieg na 300 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 47,83 s
2. Kacper Grabowicz (SP Domaniewice) 49,96 s
3. Jakub Cieślak (SP 1 Łowicz) 50,62 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Magdalena Ciesielska (LKS Mazowsze) 49,88 s
2. Aleksandra Pietruszka (KM Aktywni Sochaczew) 53,49 s
3. Aleksandra Kucińska (SP 3 Głowno) 55,06 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Sebastian Polit (SP Domaniewice) 55,26 s
2. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 61,39 s
3. Maciej Furmanek (SP 1 Łowicz) 62,92 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 57,68 s
2. Milena Dudzińska (SP 3 Łowicz) 58,72 s
3. Agata Blus (SP 1 Łowicz) 58,97 s

Chłopcy rocznik 2003
1. Piotr Charążka (SP 3 Łowicz) 54,74 s
2. Konrad Kuziński (KM Aktywni Sochaczew) 56,42 s
3. Hubert Kania (SP Zielkowice) 57,17 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Lena Portasz (SP 1 Łowicz) 53,34 s
2. Natalia Golińska (SP 1 Łowicz) 56,40 s
3. Karolina Wawrzyńska (SP 1 Łowicz) 58,05

Bieg na 600 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Julia Dragańska (KM Aktywni Sochaczew) 1:59,64 s
2. Magdalena Bryła (SP 1 Łowicz) 2:15,64 s
3. Karina Mycka (SP 1 Łowicz) 2:15,74 s

Dziewczęta rocznik 2003:
1. Aleksandra Pierzchała (SP 4 Łowicz) 2:14,00 s

Bieg na 1000 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Szymon Ziemecki (SP 1 Łowicz) 3:24,68 s
2. Mikołaj Łasica (KM Aktywni Sochaczew) 3:41,33 s
3. Mateusz Wolankiewicz (SP Skaratki) 3:47,13 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 3:50,33 s
2. Przemysław Kołodziejczyk (SP 1 Łowicz) 3:50,38 s
3. Damian Wojtowski (SP 1 Łowicz) 4:17,32 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Jonatan Politowicz (SP 1 Łowicz) 3:41,29 s
2. Jan Zagajewski (SP 1 Łowicz) 3:52,41 s
3. Paweł Graczyk (SP 1 Łowicz) 3:54,92 s

Skok w dal
Chłopcy rocznik 2001:
1. Tomasz Wieteska (SP 2 Łowicz) 4,90 m
2. Paweł Górski (SP 3 Łowicz) 4,68 m
3. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 4,50 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 4,88 m
2. Maria Roza (SP 3 Głowno) 4,21 m
3. Aleksandra Kucińska (SP 3 Głowno) 3,93 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Adrian Antos (SP 4 Łowicz) 4,45 m
2. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 4,20 m
3. Piotr Kret (SP 1 Łowicz) 4,13 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Jaśka (SP 1 Łowicz) 4,05 m
2. Milena Dudzińska (SP 3 Łowicz) 3,98 m
3. Monika Sujak (SP 1 Łowicz) 3,16 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Piotr Charążka (SP 3 Łowicz) 3,90 m
2. Mateusz Lustak (SP Domaniewice) 3,80 m
3. Adam Wylot (KM Aktywni Sochaczew) 3,60 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 4,10 m
2. Lena Portasz (SP 1 Łowicz) 3,80 m
3. Milena Pluta (SP 1 Łowicz) 3,70 m



Skok wzwyż
Chłopcy rocznik 2001:
1. Jakub Pająk (SP 1 Łowicz) 1,40 m
2. Cezary Sobolewski (SP 1 Łowicz) 1,30 m
3. Adrian Kotlarski (SP Zielkowice) 1,25 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Agata Wojciechowska (SP Skaratki) 1,35 m
2. Magdalena Bryła (SP 1 Łowicz) 1,20 m
3. Julia Pawlata (SP Skaratki) 1,15 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 1,15 m
2. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 1,15 m
3. Jakub Makowski (SP 1 Łowicz) 1,05 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Weronika Kaźmierczak (SP 3 Głowno) 1,25 m
2. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 1,10 m
3. Agata Blus (SP 1 Łowicz) 0,95 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Jonatan Politowicz (SP 1 Łowicz) 1,00 m
2. Przemysław Łazarski (SP 1 Łowicz) 0,95 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Natalia Baleja (KM Aktywni Sochaczew) 0,85 m



Rzut piłką palantową
Chłopcy rocznik 2001:
1. Bruno Kozłowski-Duarte (SP 4 Łowicz) 49 m
2. Rafał Dudziński (SP 3 Łowicz) 48 m
3. Jakub Stejgiert (SP 1 Łowicz) 44 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Aleksandra Goszczyńska (SP 3 Głowno) 52 m
2. Iga Cywińska (SP 1 Łowicz) 37,5 m
3. Natalia Szymczak (SP Domaniewice) 37 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Karol Szczepański (SP 1 Łowicz) 40 m
2. Kornel Jonio (SP 1 Łowicz) 35,5 m
3. Sebastian Polit (SP Domaniewice) 35,5 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Oliwia Pełka (SP 1 Łowicz) 34 m
2. Zuzanna Kowalczyk (SP 1 Łowicz) 28,5 m
3. Karolina Kosiorek (SP 1 Łowicz) 28 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Hubert Kania (SP Zielkowice) 35 m
2. Jan Zagajewski (SP 1 Łowicz) 33,5 m
3. Paweł Graczyk (SP 1 Łowicz) 32 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Koper (SP Domaniewice) 26 m
2. Adrianna Parol (SP 3 Głowno) 24 m
3. Wiktoria Konecka (SP Domaniewice) 21 m

Fot.: www.osir.low.pl

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu





Sport, - więcej informacji