29°C bezchmurnie

Czwartki Lekkoatletyczne

W ubiegły czwartek, 24 kwietnia na stadionie lekkoatletycznym OSiR nr 1 w Łowiczu odbył się pierwszy rzut wiosennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych.

 

 

 

 

Pierwotnie pierwsze zawody z cyklu miały odbyć się wcześniej (10.04), ale z powodu złych warunków atmosferycznych zostały one odwołane.

Młodzi sportowcy startują tradycyjnie w 6 konkurencjach: biegu na 60 m, biegu na 300 m, biegu na 600/1000 m (dziewczęta/chłopcy), skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie piłeczką palantową. Przy czym każdy z uczestników może wybrać tylko jedną konkurencję biegową i jedną konkurencję techniczną.

Następne Czwartki lekkoatletyczne odbędą się 8 maja. Poniżej prezentujemy wyniki najlepszych zawodników ostatnich zawodów. Tutaj można znaleźć klasyfikację Grand Prix po wszystkich rozegranych odsłonach w tej edycji.

Bieg na 60 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Paweł Górski (SP 3 Łowicz) 8,22 s
2. Cezary Sobolewski (SP 1 Łowicz) 8,36 s
3. Tomasz Wieteska (SP 2 Łowicz) 8,61 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 8,81 s
2. Agata Wojciechowska (SP Skaratki) 9,16 s
3. Daria Wójcik (SP Bąków) 9,45 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 9,21 s
2. Patryk Grabowicz (SP 4 Łowicz) 9,51 s
3. Mikołaj Roguz (SP 3 Łowicz) 9,87 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Julia Marciniak (SP 3 Głowno) 9,66 s
2. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 9,78 s
3. Katarzyna Antczak (SP 3 Głowno) 9,89 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Antoni Knera (SP 2 Łowicz) 9,75 s
2. Wiktor Czubak (SP Domaniewice) 10,02 s
3. Konrad Kuziński (KM Aktywni Sochaczew) 10,10 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 9,49 s
2. Natalia Baleja (KM Aktywni Sochaczew) 9,66 s
3. Julia Dąbrowska (SP 1 Łowicz) 9,67 s


Bieg na 300 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 46,71 s
2. Jakub Pająk (SP 1 Łowicz) 48,98 s
3. Kacper Grabowicz (SP Domaniewice) 49,21 s
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Magdalena Ciesielska (LKS Mazowsze) 48,94 s
2. Aleksandra Pietruszka (KM Aktywni Sochaczew) 51,10 s
3. Maja Gajda (SP Domaniewice) 51,20 s

Chłopcy rocznik 2002:
1. Dawid Gędek (SP Domaniewice) 53,71 s
2. Sebastian Polit (SP Domaniewice) 54,98 s
3. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 56,30 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Weronika Kaźmierczak (SP 3 Głowno) 51,08 s
2. Aleksandra Kunecka (SP 1 Łowicz) 55,02 s
3. Milena Dudzińska (SP 3 Łowicz) 56,27 s

Chłopcy rocznik 2003:
1. Piotr Charążka (SP 3 Łowicz) 55,20 s
2. Hubert Kania (SP Zielkowice) 56,37 s
3. Karol Terenowicz (SP 3 Łowicz) 58,21 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Wosińska (KM Aktywni Sochaczew) 57,71 s
2. Julia Koper (SP Domaniewice) 59,61 s
3. Karolina Stefaniak (KM Aktywni Sochaczew) 60,14 s



Bieg na 600 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Julia Dragańska (KM Aktywni Sochaczew) 1:57,09 s
2. Magdalena Bryła (SP 1 Łowicz) 2:20,13 s
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Izabela Koza (SP Bąków) 2:12,91 s
2. Marta Śleszyńska (SP 1 Łowicz) 2:15,13 s
3. Natalia Koza (SP Bąków) 2:16,63 s
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Aleksandra Pierzchała (SP 4 Łowicz) 2:22,00 s

Bieg na 1000 m
Chłopcy rocznik 2001:
1. Alan Dutkowski (KM Aktywni Sochaczew) 3:37,30 s
Chłopcy rocznik 2002:
1. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 4:22,68 s
2. Adrian Jakiel (SP 1 Łowicz) 6:04,32 s
Chłopcy rocznik 2003:
1. Sebastian Kędziora (SP 4 Łowicz) 5:33,01 s
2. Jakub Gajek (SP 4 Łowicz) 6:04,30 s

Skok w dal
Chłopcy rocznik 2001:
1. Paweł Górski (SP 3 Łowicz) 4,91 m
2. Tomasz Wieteska (SP 2 Łowicz) 4,66 m
3. Krystian Jakiel (SP 1 Łowicz) 4,35 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Oliwia Bliźniewska (SP 3 Głowno) 4,95 m
2. Natalia Dąbrowska (SP 1 Łowicz) 4,10 m
3. Michalina Śmiałek (SP 1 Łowicz) 3,93 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Maciej Iwanow (SP 3 Łowicz) 4,25 m
2. Mateusz Lesiak (SP 1 Łowicz) 3,96 m
3. Dawid Gędek (SP Domaniewice) 3,89 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Julia Marciniak (SP 3 Głowno) 4,10 m
2. Izabela Koza (SP Bąków) 3,97 m
3. Katarzyna Antczak (SP 3 Głowno) 3,72 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Piotr Charążka (SP 3 Łowicz) 3,69 m
2. Bartosz Grzywacz (SP 3 Łowicz) 3,37 m
3. Mateusz Pustak (SP Domaniewice) 3,30 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Perzyńska (SP Domaniewice) 4,25 m
2. Oliwia Rokicka (SP 3 Łowicz) 3,67 m
3. Maria Szachogłuchowicz (SP 4 Łowicz) 3,65 m


Skok wzwyż
Chłopcy rocznik 2001:
1. Jakub Pająk (SP 1 Łowicz) 1,50 m
2. Adrian Kotlarski (SP Zielkowice) 1,25 m
3. Arkadiusz Wójcik (SP 1 Łowicz) 1,20 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Agata Wojciechowska (SP Skaratki) 1,30 m
2. Magdalena Bryła (SP 1 Łowicz) 1,20 m
3. Julia Pawlata (SP Skaratki) 1,15 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Piotr Piekacz (SP 1 Łowicz) 1,20 m
2. Adrian Jakiel (SP 1 Łowicz) 1,05 m
3. Jakub Makowski (SP 1 Łowicz) 1,00 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Weronika Kaźmierczak (SP 3 Głowno) 1,35 m
2. Aleksandra Kunecka (SP 1 Łowicz) 1,10 m
3. Emilia Deka (SP 1 Łowicz) 1,05 m

Dziewczęta rocznik 2003:
1. Natalia Baleja (KM Aktywni) 1,10 m
2. Marta Stefańska (SP Bąków) 0,90 m

Rzut piłką palantową
Chłopcy rocznik 2001:
1. Mateusz Madra (SP 3 Głowno) 50 m
2. Rafał Dudziński (SP 3 Łowicz) 50 m
3. Mateusz Borowski (SP 2 Łowicz) 49 m
Dziewczęta rocznik 2001:
1. Aleksandra Goszczyńska (SP 3 Głowno) 51 m
2. Martyna Witkowska (SP 3 Głowno) 43 m
3. Natalia Szymczak (SP Domaniewice) 42 m

Chłopcy rocznik 2002:
1. Karol Szczepański (SP 1 Łowicz) 42,50 m
2. Alan Wysocki (SP 2 Łowicz) 40,50 m
3. Patryk Grabowicz (SP 4 Łowicz) 40 m
Dziewczęta rocznik 2002:
1. Marta Śleszyńska (SP 1 Łowicz) 41 m
2. Natalia Bryszewska (SP 3 Głowno) 31,50 m
3. Katarzyna Jóźwicka (SP Domaniewice) 30 m

Chłopcy rocznik 2003:
1. Jakub Gajek (SP 4 Łowicz) 32 m
2. Sebastian Kędziora (SP 4 Łowicz) 29,50 m
3. Jan Maciejak (SP 4 Łowicz) 29 m
Dziewczęta rocznik 2003:
1. Julia Koper (SP Domaniewice) 33 m
2. Paulina Ługowska (SP 3 Głowno) 31,50 m
3. Adrianna Parol (SP 3 Głowno) 31 m

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu





Sport, - więcej informacji