Czwartki Lekkoatletyczne

Lekkoatletyka, Czwartki Lekkoatletyczne - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/05/2012 06:23

W czwartek (24.05) młodzi zawodnicy rywalizowali na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu w ramach kolejnej edycji Czwartków lekkoatletycznych. Były to ostatnie zawody przed finałem łowickim, który odbędzie się w środę (30.05).

Początek zawodów o godz. 14.00.

 

 

Poniżej prezentujemy najlepszych zawodników oraz ich wyniki punktowe.

Bieg na 60 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. RUTKOWSKI KRYSTIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 8,72; punkty 72
2. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,75; punkty 70
3. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 8,80; punkty 67
- dziewczęta rocznik 1999:
1. CIEŚLAK JULIA (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,82; punkty 96
2. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 9,01; punkty 84
3. WOJDA KAROLINA (SP2 ŁOWICZ) wynik 9,52; punkty 57

 
- chłopcy rocznik 2000:
1. PAJĄK PATRYK (UKS) wynik 8,85; punkty 94
2. WIECHNO KACPER (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,10; punkty 79
3. JAROS MARIUSZ (SP SKARATKI) wynik 9,45; punkty 61
- dziewczęta rocznik 2000:
1. KNERA ZUZANNA (SP2 ŁOWICZ) wynik 9,27; punkty 78
2. PERZYŃSKA JAGODA (SP SKARATKI) wynik 9,50; punkty 65
3. WOJCIECHOWSKA DAGMARA (SP1 ŁOWICZ) wynik 9,60; punkty 60
- chłopcy rocznik 2001:
1. WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 8,82; punkty 107
2. GÓRSKI PAWEŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,02; punkty 94
3. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 9,11; punkty 88
- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 9,89; punkty 66
2. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 9,96; punkty 62
3. MARCJAŃSKA PAULINA (SP 7) wynik 10,05; punkty 58

Bieg na 300 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. TOMALA PIOTR (SP DOMANIEWICE) wynik 49,94; punkty 41
- dziewczęta rocznik 1999:
1. WOŹNIAK JULIA (SP2 ŁOWICZ) wynik 52,39; punkty 50
2. GAJDA KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 53,09; punkty 44
- chłopcy rocznik 2000:
1. FRYCZKIE ADRIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 61,13; punkty 4
2. ŚMIGIELSKI ADRIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 62,37; punkty 1
3. MACIEJEWSKI KRZYSZTOF (SP1 ŁOWICZ) wynik 68,58; punkty 0
- dziewczęta rocznik 2000:
1. PAPIERNIK BLANKA (SP2 ŁOWICZ) wynik 54,54; punkty 42
2. ŚWIECA AGATA (SP1 ŁOWICZ) wynik 60,84; punkty 6
3. BANASZKIEWICZ MARCELA (SP2 ŁOWICZ) wynik 68,19; punkty 0  
- chłopcy rocznik 2001:
1. GRABOWICZ KACPER (SP DOMANIEWICE) wynik 51,90; punkty 72
2. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 56,02; punkty 38
- dziewczęta rocznik 2001:
1. CIESIELSKA MAGDALENA (LKS MAZOWSZE) wynik 52,14; punkty 92
2. GAJDA MAJA (SP DOMANIEWICE) wynik 58,17; punkty 39
3. PIETRUSZKA ALEKSANDRA (SP 7) wynik 59,82; punkty 27

Bieg na 600 m
- dziewczęta rocznik 1999:
1. CYBULSKA DAGMARA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,50.52; punkty 115
2. CYBULSKA KLAUDIA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,52.20; punkty 108
3. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 1,57.44; punkty 88
- dziewczęta rocznik 2001:
1. DRAGAŃSKA JULIA (SP 7) wynik 2,00.84; punkty 105

Bieg na 1000 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. BRZEZIŃSKI RADOSŁAW (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,34.40; punkty 47
2. MUSIALIK ADRIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,50.97; punkty 24
- chłopcy rocznik 2000:
1. KOWALCZYK SZYMON (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,46.93; punkty 47
2. TYBUŚ ŁUKASZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,53.30; punkty 37
3. OLCZYK KAMIL (SP2 ŁOWICZ) wynik 3,59.87; punkty 28
- chłopcy rocznik 2001:
1. JAKIEL KRYSTIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,55.92; punkty 41
2. KRAMARZ KACPER (SP2 ŁOWICZ) wynik 3,56.73; punkty 40
3. ŁASICA MIKOŁAJ (SP 7) wynik 4,03.09; punkty 31

Rzut piłką palantową
- chłopcy rocznik 1999:
1. CHLEBNY MATEUSZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 50,00; punkty 86
2. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 47,50; punkty 81
3. ŁUKAWSKI ANTONI (SP4 ŁOWICZ) wynik 41,00; punkty 66
- dziewczęta rocznik 1999:
1. GOSPOŚ PATRYCJA (SP4 ŁOWICZ) wynik 41,50; punkty 94
2. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 38,00; punkty 84
3. KWIATKOWSKA ALEKSANDRA (SP4 ŁOWICZ) wynik 35,50; punkty 76
- chłopcy rocznik 2000:
1. CZARNOTA GRZEGORZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 43,50; punkty 85
2. BALIK KACPER (SP4 ŁOWICZ) wynik 37,00; punkty 68
3. WILK ŁUKASZ (SP DOMANIEWICE) wynik 36,00; punkty 65
- dziewczęta rocznik 2000:v 1. JURGA MONIKA (SP SKARATKI) wynik 30,00; punkty 76
2. BANASZKIEWICZ MARCELA (SP2 ŁOWICZ) wynik 23,00; punkty 52
3. KLIMKIEWICZ DOMINIKA (SP SKARATKI) wynik 23,00; punkty 52
- chłopcy rocznik 2001:
1. SIEROTA MICHAŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 31,50; punkty 75
2. DUDZIŃSKI RAFAŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 29,00; punkty 67
3. KRAMARZ KACPER (SP2 ŁOWICZ) wynik 27,50; punkty 62  
- dziewczęta rocznik 2001:
1. DZIONEK AGATA (SP4 ŁOWICZ) wynik 27,00; punkty 86
2. TRAUT KLAUDIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 25,00; punkty 78
3. GAJDA GABRIELA (SP SKARATKI) wynik 23,00; punkty 69

Skok w dal
- chłopcy rocznik 1999:
1. GÓROWSKI DAMIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,94; punkty 99
2. BRZOZOWSKI DAMIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,50; punkty 77
3. RUTKOWSKI KRYSTIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,18; punkty 62  
- dziewczęta rocznik 1999:
1. WOŹNIAK JULIA (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,36; punkty 104
2. CIEŚLAK JULIA (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,36; punkty 104
3. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,12; punkty 89
- chłopcy rocznik 2000:
1. PAJĄK PATRYK (UKS) wynik 4,45; punkty 113
2. WIECHNO KACPER (SP3 ŁOWICZ) wynik 3,90; punkty 79
3. LEGAT PAWEŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,60; punkty 63
- dziewczęta rocznik 2000:
1. WOJCIECHOWSKA DAGMARA (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,85; punkty 90
2. PERZYŃSKA JAGODA (SP SKARATKI) wynik 3,77; punkty 85
3. KENDRZEŃSKA MAJA (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,76; punkty 84
- chłopcy rocznik 2001:
1. WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 4,67; punkty 138
2. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 4,20; punkty 105
3. KĘPKA MIŁOSZ (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,05; punkty 95
- dziewczęta rocznik 2001:
1. MARCJAŃSKA PAULINA (SP 7) wynik 3,88; punkty 117
2. DRAGAŃSKA JULIA (SP 7) wynik 3,85; punkty 115
3. KARWACKA MAGDALENA (SP DOMANIEWICE) wynik 3,76; punkty 108

Skok wzwyż
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 1,35; punkty 93
2. BRZEZIŃSKI RADOSŁAW (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,20; punkty 69
- dziewczęta rocznik 1999:
1. SIEK PAULINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15; punkty 78
2. OKRASA DARIA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,05; punkty 59  
- chłopcy rocznik 2000:
1. TYBUŚ ŁUKASZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,15; punkty 79
2. GAWRYSZCZAK JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,10; punkty 70
3. JAROS MARIUSZ (SP SKARATKI) wynik 1,10; punkty 70
- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJEK NATALIA (SP SKARATKI) wynik 1,15; punkty 89
2. FIJOŁEK AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,10; punkty 78
3. BALEJA DOMINIKA (SP SKARATKI) wynik 1,10; punkty 78
- chłopcy rocznik 2001:
1. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 1,25; punkty 130
- dziewczęta rocznik 2001:
1. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,10; punkty 115
2. GAJEK KATARZYNA (SP SKARATKI) wynik 0,95; punkty 78
Reklama

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca w Danii

Praca w Danii przy ścinaniu gałęzi jodłowych. Praca na akord w okresie od 25 września do końca listopada. Wysokie zarobki


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Magazyn w Sochaczewie poszukuje: Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek i..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"