Czwartki Lekkoatletyczne

Lekkoatletyka, Czwartki Lekkoatletyczne - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/05/2012 23:00

W czwartek (17.05) młodzi zawodnicy rywalizowali na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu w ramach kolejnej edycji Czwartków lekkoatletycznych. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach biegowych i technicznych.

 

Następne eliminacje odbędą się 24 maja, początek zawodów o godzinie 15.00. Poniżej prezentujemy najlepszych zawodników oraz ich wyniki punktowe.

Bieg na 60 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,48; punkty 85
2. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 8,58; punkty 79
3. ZATORSKI ADRIAN (SP 3 GŁOWNO) wynik 8,92; punkty 61



- dziewczęta rocznik 1999:
1. ADAMAS WERONIKA (SP4 ŁOWICZ) wynik 8,66; punkty 106
2. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 8,85; punkty 94
3. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 9,06; punkty 81

- chłopcy rocznik 2000:
1. MARCZAK HUBERT (SP 3 GŁOWNO) wynik 8,66; punkty 106
2. WALASIAK RAFAŁ (SP4 ŁOWICZ) wynik 8,68; punkty 105
3. PAJĄK PATRYK (UKS) wynik 8,76; punkty 100

- dziewczęta rocznik 2000:
1. WILK WERONIKA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,07; punkty 89
2. WODZYŃSKA ALEKSANDRA (SP DOMANIEWICE) wynik 9,82; punkty 50
3. SUJAK WERONIKA (SP1 ŁOWICZ) wynik 9,96; punkty 44

- chłopcy rocznik 2001:
1. GÓRSKI PAWEŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,98; punkty 96
2. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 9,11; punkty 88
3. GRABOWICZ KACPER (SP DOMANIEWICE) wynik 9,78; punkty 53

- dziewczęta rocznik 2001:
1. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,42; punkty 92
2. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 9,70; punkty 76
3. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 9,73; punkty 74

Bieg na 300 m
- dziewczęta rocznik 1999:
1. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 51,76; punkty 55
2. WOŹNIAK JULIA (SP2 ŁOWICZ) wynik 54,96; punkty 31
3. GAJDA KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 55,49; punkty 28

- chłopcy rocznik 2000:
1. PYTKOWSKI ADAM (SP3 ŁOWICZ) wynik 55,12; punkty 30
2. FRYCZKIE ADRIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 59,49; punkty 9
3. SALKOWSKI JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 60,44; punkty 6



- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJDA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 58,20; punkty 18
2. BANASZKIEWICZ MARCELA (SP2 ŁOWICZ) wynik 68,66; punkty 0

- chłopcy rocznik 2001:
1. ROGALA KORDIAN (SP DOMANIEWICE) wynik 56,52; punkty 35
2. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 57,69; punkty 28
3. GRASZKA KLAUDIUSZ (SP DOMANIEWICE) wynik 62,93; punkty 5

- dziewczęta rocznik 2001:
1. CIESIELSKA MAGDALENA (LKS MAZOWSZE) wynik 53,86; punkty 75
2. KOSTRZEWSKA KORNELIA (SP2 ŁOWICZ) wynik 63,02; punkty 10
3. ZBROŻEK ZOFIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 63,79; punkty 7

Bieg na 600 m
- dziewczęta rocznik 1999:
1. CYBULSKA DAGMARA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,53.55; punkty 102
2. CYBULSKA KLAUDIA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,56.76; punkty 90

- dziewczęta rocznik 2001:
1. MYCKA KARINA (SP1 ŁOWICZ) wynik 2,31.85; punkty 18

Bieg na 1000 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. BRZEZIŃSKI RADOSŁAW (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,38.10; punkty 41

- chłopcy rocznik 2000:
1. WUDKIEWICZ TOMASZ (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,42.56; punkty 55
2. TYBUŚ ŁUKASZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,53.58; punkty 37
3. OLCZYK KAMIL (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,00.62; punkty 27



- chłopcy rocznik 2001:
1. JAKIEL KRYSTIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,01.66; punkty 33
2. ŁASICA MIKOŁAJ (SP 7) wynik 4,10.25; punkty 22

Rzut piłką palantową
- chłopcy rocznik 1999:
1. JAROS KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 45,00; punkty 75
2. KONIECZNY MAREK (SP1 ŁOWICZ) wynik 39,50; punkty 62
3. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 37,50; punkty 58

- dziewczęta rocznik 1999:
1. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 36,00; punkty 78
2. MAŁASZEK JUSTYNA (SP3 ŁOWICZ) wynik 34,50; punkty 73
3. GAJDA KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 27,50; punkty 54

- chłopcy rocznik 2000:
1. PYTKOWSKI ADAM (SP3 ŁOWICZ) wynik 40,50; punkty 77
2. CZARNOTA GRZEGORZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 38,00; punkty 70
3. ŚMIGIELSKI ADRIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 32,50; punkty 57

- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJDA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 36,50; punkty 99
2. JURGA MONIKA (SP SKARATKI) wynik 27,50; punkty 67
3. MARKUS KINGA (SP DOMANIEWICE) wynik 23,50; punkty 54



- chłopcy rocznik 2001:
1. SIEROTA MICHAŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 32,00; punkty 76
2. GALA TOMASZ (SP3 ŁOWICZ) wynik 30,00; punkty 70
3. KOSIOREK PIOTR (SP4 ŁOWICZ) wynik 29,00; punkty 67

- dziewczęta rocznik 2001:
1. GOSZCZYŃSKA ALEKSANDRA (SP 3 GŁOWNO) wynik 26,00; punkty 82
2. KAWECKA ALEKSANDRA (SP1 ŁOWICZ) wynik 24,50; punkty 75
3. GAJDA MAJA (SP DOMANIEWICE) wynik 22,50; punkty 67

Skok w dal:
- chłopcy rocznik 1999:
1. BRZOZOWSKI DAMIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,57; punkty 80
2. OGŁASKA PATRYK (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,46; punkty 75
3. RUTKOWSKI KRYSTIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,22; punkty 64



- dziewczęta rocznik 1999:
1. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,56; punkty 116
2. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,30; punkty 100
3. CIEŚLAK JULIA (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,20; punkty 94

- chłopcy rocznik 2000:
1. WALASIAK RAFAŁ (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,58; punkty 122
2. DĄBROWSKI ADAM (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,56; punkty 121
3. WIECHNO KACPER (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,47; punkty 114

- dziewczęta rocznik 2000:
1. WILK WERONIKA (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,30; punkty 120
2. WOJCIECHOWSKA DAGMARA (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,15; punkty 110
3. KENDRZEŃSKA MAJA (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,91; punkty 94
- chłopcy rocznik 2001:
1. GÓRSKI PAWEŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,04; punkty 95
2. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 3,77; punkty 78
3. ROGALA KORDIAN (SP DOMANIEWICE) wynik 3,67; punkty 72

- dziewczęta rocznik 2001:
1. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 3,84; punkty 114
2. KARWACKA MAGDALENA (SP DOMANIEWICE) wynik 3,53; punkty 92
3. ZBROŻEK ZOFIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,29; punkty 75

Skok wzwyż
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 1,30; punkty 85
2. BRZEZIŃSKI RADOSŁAW (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,15; punkty 61
3. GRABOWICZ BARTŁOMIEJ (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15; punkty 61

- dziewczęta rocznik 1999:
1. SIEK PAULINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15; punkty 78
2. BRYK MARCELINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,10; punkty 68
3. BRONNER NATALIA (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,10; punkty 68

- chłopcy rocznik 2000:
1. GAWRYSZCZAK JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,10; punkty 70
2. TYBUŚ ŁUKASZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,05; punkty 62
3. SZALENIEC SZYMON (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,05; punkty 62



- dziewczęta rocznik 2000:
1. FIJOŁEK AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,05; punkty 68
2. PIETRZAK KINGA (SP SKARATKI) wynik 1,00; punkty 58

- chłopcy rocznik 2001:
1. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 1,25; punkty 130
2. ZIEMECKI SZYMON (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,00; punkty 77

- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJEK KATARZYNA (SP SKARATKI) wynik 1,05; punkty 103
2. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,00; punkty 90

Reklama

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca w Danii

Praca w Danii przy ścinaniu gałęzi jodłowych. Praca na akord w okresie od 25 września do końca listopada. Wysokie zarobki


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Magazyn w Sochaczewie poszukuje: Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek i..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"