Czwartki Lekkoatletyczne

Lekkoatletyka, Czwartki Lekkoatletyczne - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 29/04/2012 23:00

W czwartek (26.04) młodzi zawodnicy rywalizowali na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu w ramach kolejnej edycji Czwartków lekkoatletycznych.

Tradycyjnie rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach:
- biegowe: 60m, 300m, 600m dziewcząt i 1000m chłopców,
- techniczne: skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową.

Następne eliminacje odbędą się 10 maja, początek zawodów o godzinie 14.00. Poniżej prezentujemy najlepszych zawodników oraz ich wyniki punktowe.

Bieg na 60 m
- chłopcy rocznik 1999:
1.KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,73, punkty 71
2. ZAKRZEWSKI MATEUSZ (SP4 ŁOWICZ) wynik 8,76, punkty 70
3. JAGIEŁŁO MATEUSZ (SP2 ŁOWICZ) wynik 9,39, punkty 40
- dziewczęta rocznik 1999:
1. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 8,91, punkty 90
2. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 9,41, punkty 63
3. JURKIEWICZ AGATA (SP4 ŁOWICZ) wynik 10,16, punkty 30


- chłopcy rocznik 2000:
1. WALASIAK RAFAŁ (SP4 ŁOWICZ) wynik 8,66, punkty 106
2. MARCZAK HUBERT (SP 3 GŁOWNO) wynik 8,71, punkty 103
3. WIECHNO KACPER (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,89, punkty 91
- dziewczęta rocznik 2000:
1. KŁOS WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,36, punkty 73
2. KNERA ZUZANNA (SP2 ŁOWICZ) wynik 9,38, punkty 72
3. WILK WERONIKA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,44, punkty 68
- chłopcy rocznik 2001:
1. WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 8,96, punkty 98
2. GÓRSKI PAWEŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,30, punkty 78
3. KŁOSIŃSKA MAGDALENA (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,87, punkty 49


- dziewczęta rocznik 2001:
1. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,81, punkty 70
2. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 9,99, punkty 61
3. KARWACKA MAGDALENA (SP DOMANIEWICE) wynik 10,07, punkty 57

Bieg na 300 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. ZATORSKI ADRIAN (SP 3 GŁOWNO) wynik 48,31, punkty 53
2. TOMALA PIOTR (SP DOMANIEWICE) wynik 49,41, punkty 44
3. ŻELEWSKI DOMINIK (SP 3 GŁOWNO) wynik 50,37 punkty 38
- dziewczęta rocznik 1999:
1. WOŹNIAK JULIA (SP2 ŁOWICZ) wynik 53,90, punkty 38
2. ZAKRZEWICZ KAMILA (SP DOMANIEWICE) wynik 56,37, punkty 22
3. KWIATKOWSKA MAJA (SP 3 GŁOWNO) wynik 58,73, punkty 10


- chłopcy rocznik 2000:
1. KOCHANEK PRZEMYSŁAW (SP3 ŁOWICZ) wynik 51,38, punkty 57
2. PYTKOWSKI ADAM (SP3 ŁOWICZ) wynik 53,09, punkty 44
3. SALKOWSKI JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 56,38, punkty 23
- dziewczęta rocznik 2000:
1. PAPIERNIK BLANKA (SP2 ŁOWICZ ) wynik 55,66, punkty 34
2. KOPROWSKA NATALIA (SP1 ŁOWICZ ) wynik 59,49, punkty 12
3. LIS KATARZYNA (SP 3 GŁOWNO) wynik 60,52, punkty 7
- chłopcy rocznik 2001:
1. GRABOWICZ KACPER (SP DOMANIEWICE) wynik 52,45, punkty 67
2. ROGALA KORDIAN (SP DOMANIEWICE) wynik 58,14, punkty 25
3. KRAMARZ KACPER (SP2 ŁOWICZ) wynik 61,37, punkty 10
- dziewczęta rocznik 2001:
1. CIESIELSKA MAGDALENA (LKS MAZOWSZE) wynik 54,14, punkty 72
2. BRYŁA MAGDALENA (SP1 ŁOWICZ) wynik 59,84, punkty 27
3. PIETRUSZKA ALEKSANDRA (SP 7) wynik 60,98, punkty 20

Bieg na 600 m
- dziewczęta rocznik 1999:
1. CYBULSKA DAGMARA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,55.24, punkty 96
2. CYBULSKA KLAUDIA (LKS MAZOWSZE) wynik 1,56.53, punkty 91
3. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 2,01.47, punkty 73


- dziewczęta rocznik 2001:
1. DRAGAŃSKA JULIA (SP 7) wynik 2,02.52, punkty 99

Bieg na 1000 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. KOWALCZYK SZYMON (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,52.81, punkty 38
- chłopcy rocznik 2000:
1. WUDKIEWICZ TOMASZ SP4 ŁOWICZ) wynik 3,43.40, punkty 0
- chłopcy rocznik 2001:
1. JAKIEL KRYSTIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,50.17, punkty 51
2. ŁASICA MIKOŁAJ (SP 7) wynik 4,02.44, punkty 32

Rzut piłką palantową
- chłopcy rocznik 1999:
1. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWIC) wynik 46,50, punkty 78
2. ŻELEWSKI DOMINIK (SP 3 GŁOWNO) wynik 41,00, punkty 66
3. ZATORSKI ADRIAN (SP 3 GŁOWNO) wynik 41,00, punkty 66
- dziewczęta rocznik 1999:
1. SZWAROCKA LUDWIKA (SP1 ŁOWICZ) wynik 40,00, punkty 90
2. MAŁASZEK JUSTYNA (SP3 ŁOWICZ) wynik 39,50, punkty 88
3. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 39,00 punkty 87
- chłopcy rocznik 2000:
1. PYTKOWSKI ADAM (SP3 ŁOWICZ) wynik 47,00, punkty 94
2. WILK ŁUKASZ (SP DOMANIEWICE) wynik 43,00, punkty 83
3. CZARNOTA GRZEGORZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 39,00, punkty 73
- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJDA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 45,50, punkty 133
2. WAWRZYŃCZAK KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) punkty 33,00, punkty 86
3. BANASZKIEWICZ MARCELA (SP2 ŁOWICZ) wynik 26,00, punkty 62


- chłopcy rocznik 2001:
1. GALA TOMASZ (SP3 ŁOWICZ) wynik 34,00, punkty 83
2. SIEROTA MICHAŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 32,00, punkty 76
3. KRAMARZ KACPER (SP2 ŁOWICZ) wynik 31,00, punkty 73
- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 29,00, punkty 95
2. BRYŁA MAGDALENA (SP1 ŁOWICZ) wynik 26,00, punkty 82
3. KAWECKA ALEKSANDRA (SP1 ŁOWICZ) wynik 25,00, punkty 78

Skok w dal:
- chłopcy rocznik 1999:
1. JAGIEŁŁO MATEUSZ (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,22, punkty 64
2. ZAKRZEWSKI MATEUSZ (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,81, punkty 46
3. TRAŁUT DAMIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,25, punkty 24
- dziewczęta rocznik 1999:
1. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,40, punkty 106
2. WALCZAK PAULINA (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,99, punkty 81
3. PERZYŃSKA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 3,98, punkty 81
- chłopcy rocznik 2000:
1. WALASIAK RAFAŁ (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,37, punkty 108
2. MARCZAK HUBERT (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,34, punkty 106
3. WIECHNO KACPER (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,06, punkty 88
- dziewczęta rocznik 2000:
1. WUDKIEWICZ TOMASZ (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,95, punkty 96
2. WOJCIECHOWSKA (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,92, punkty 95
3. KNERA ZUZANNA (SP2 ŁOWICZ) wynik 3,90, punkty 93


- chłopcy rocznik 2001:v 1 WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 4,20, punkty 105
2. GRABOWICZ KACPER (SP DOMANIEWICE) wynik 3,94, punkty 89
3. KĘPKA MIŁOSZ (SP3 ŁOWICZ) wynik 3,83, punkty 82
- dziewczęta rocznik 2001:
1. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 3,75, punkty 108
2. DRAGAŃSKA JULIA (SP 7) wynik 3,46, punkty 87
3. MARCJAŃSKA PAULINA (SP 7) wynik 3,44, punkty 85

Skok wzwyż
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 1,30, punkty 85
2. GRABOWICZ BARTŁOMIEJ (SP DOMANIEWICE) wynik 1,25, punkty 77
- dziewczęta rocznik 1999:
1. OKRASA DARIA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15, punkty 78
2. BRYK MARCELINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,05, punkty 59
3. SIEK PAULINA (SP DOMANIEWICE) wynik 0,95, punkty 40
- chłopcy rocznik 2000:
1. ROJEK BARTŁOMIEJ (SP DOMANIEWICE) wynik 1,10, punkty 70
2. POLIT SEWERYN (SP SKARATKI) wynik 1,10, punkty 70

Reklama

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Magazyn w Sochaczewie poszukuje: Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek i..


Praca w Danii

Praca w Danii przy ścinaniu gałęzi jodłowych. Praca na akord w okresie od 25 września do końca listopada. Wysokie zarobki


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"