Czwartki Lekkoatletyczne

Lekkoatletyka, Czwartki Lekkoatletyczne - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/04/2012 04:15

W czwartek (19.04) na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu zostały rozegrane pierwsze w 2012 roku zawody w ramach Czwartków Lekkoatletycznych.

Następne eliminacje już 26 kwietnia, początek zawodów o godzinie 14.00. Poniżej prezentujemy najlepszych zawodników oraz ich wyniki punktowe.

 

 

 

Bieg na 60 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 8,91 s, punkty 62
2. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 9,37 s, punkty 41
3. JAGIEŁŁO MATEUSZ (SP2 ŁOWICZ) 9,46 s, punkty 37

- dziewczęta rocznik 1999:
1. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 1 GŁOWNO) wynik 9,16 s, punkty 76
2. CIEŚLAK JULIA (SP3 ŁOWICZ) wyniki 9,26 s, punkty 70
3. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 9,28 s, punkty 69
- chłopcy rocznik 2000:
1. WALASIAK RAFAŁ (SP4 1 ŁOWICZ) wynik 8,93 s, punkty 89
2. PAJĄK PATRYK (UKS) wynik 9,26 s, punkty 70
3. BOGUSZ KAMIL (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,72 s, punkty 48
- dziewczęta rocznik 2000:
1. KNERA ZUZANNA (SP2 1.ŁOWICZ) wynik 9,59 s, punkty 61
2. WOJCIECHOWSKA DAGMARA (SP1 ŁOWICZ) wynik 9,65 s, punkty 58
3. PAPIERNIK BLANKA (SP2 ŁOWICZ) wynik 9,92 s, punkty 45
- chłopcy rocznik 2001:
1. WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 9,50 s, punkty 67
2. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 9,66 s, punkty 59
3. KĘPKA MIŁOSZ (SP3 ŁOWICZ) wynik 9,73 s, punkty 55
- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 9,83 s, punkty 69
2. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 9,98 s, punkty 61
3. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 10,33 s, punkty 45



Bieg na 300 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. GÓROWSKI DAMIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 48,08 s, punkty 55
2. TOMALA PIOTR (SP DOMANIEWICE) wynik 52,36 s, punkty 25
3. KRAMARZ FILIP (SP2 ŁOWICZ) wynik 54,94 s, punkty 13
- dziewczęta rocznik 1999:
1. WOŹNIAK JULIA PLICHTA PRZEMYSŁAW (SP2 1 ŁOWICZ) wynik 53,78 s, punkty 39
2. GAJDA KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 56,29 s, punkty 23
3. ZAKRZEWICZ KAMILA (SP DOMANIEWICE) wynik 57,89 s, punkty 14
- chłopcy rocznik 2000:
1. JAROS MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 60,65 s, punkty 5
2. FRYCZKIE ADRIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 64,87 s, punkty 0
3. SALKOWSKI JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 65,53 s, punkty 0
- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJDA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 55,60 s, punkty 34
2. BANASZKIEWICZ MARCELA (SP2 ŁOWICZ) wynik 68,31 s, punkty 0
- chłopcy rocznik 2001:
1. GRABOWICZ KACPER (SP DOMANIEWICE) wynik 52,96 s, punkty 62
2. CIEŚLAK JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 57,54 s, punkty 29
3. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 57,71 s, punkty 28
- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJDA MAJA (SP DOMANIEWICE) wynik 57,32 s, punkty 45
2. PIETRUSZKA ALEKSANDRA (SP 7) wynik 61,27 s, punkty 19

Bieg na 600 m
- dziewczęta rocznik 1999:
1. SZWAROCKA LUDWIKA (SP1 ŁOWICZ) wynik 2,18.09, punkty 28
2. STANIAK ZUZANNA (SP3 ŁOWICZ) wynik 2,23.82, punkty 18
- dziewczęta rocznik 2001:
1. DRAGAŃSKA JULIA (SP 7) wynik 2,12.92, punkty 62
2. BRYŁA MAGDALENA (SP1 ŁOWICZ) wynik 2,29.44, punkty 22

Bieg na 1000 m
- chłopcy rocznik 1999:
1. MUSIALIK ADRIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,33.16, punkty 49
2. BRZEZIŃSKI RADOSŁAW (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,52.34, punkty 22
- chłopcy rocznik 2000:
1. WUDKIEWICZ TOMASZ (SP4 1 ŁOWICZ) wynik 3,34.29, punkty 71
2. KOWALCZYK SZYMON (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,34.53, punkty 70
3. OLCZYK KAMIL (SP2 ŁOWICZ) wynik 3,53.86, punkty 36
- chłopcy rocznik 2001:
1. JAKIEL KRYSTIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,00.93, punkty 34
2. KRAMARZ KACPER (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,08.41, punkty 24
3. ŁASICA MIKOŁAJ (SP 7) wynik 4,15.28, punkty 16

Rzut piłką palantową
- chłopcy rocznik 1999:
1. KONIECZNY MAREK (SP1 ŁOWICZ) wynik 45,00, punkty 75
2. KRAMARZ FILIP (SP2 ŁOWICZ) wynik 45,00, punkty 75
3. BORYCKI KACPER (SP1 ŁOWICZ) wynik 42,00, punkty 68

- dziewczęta rocznik 1999:
1. SZWAROCKA LUDWIKA (SP1 ŁOWICZ) wynik 37,50, punkty 82
2. GAJDA KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 36,50, punkty 79
3. BLIŹNIEWSKA NATALIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 36,00, punkty 78
- chłopcy rocznik 2000:
1. CZARNOTA GRZEGORZ (SP1 ŁOWICZ) wynik 43,00, punkty 83
2. WILK ŁUKASZ (SP DOMANIEWICE) wynik 41,00, punkty 78
3. JAROS MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 39,00, punkty 73
- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJDA AGATA (SP DOMANIEWICE) wynik 45,00, punkty 131
2. WAWRZYŃCZAK KLAUDIA (SP DOMANIEWICE) wynik 34,00, punkty 90
3. JURGA MONIKA (SP SKARATKI) wynik 33,50, punkty 88
- chłopcy rocznik 2001:
1. KĘDZIORA DOMINIK (SP4 ŁOWICZ) wynik 31,50, punkty 75
2. SIEROTA MICHAŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 31,00, punkty 73
3. DUDZIŃSKI RAFAŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 30,00, punkty 70
- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJDA GABRIELA (SP SKARATKI) wynik 29,00, punkty 95
2. GAJDA ZUZANNA (SP DOMANIEWICE) wynik 27,00, punkty 86
3. TRAUT KLAUDIA (SP4 ŁOWICZ) wynik 22,50, punkty 67

Skok w dal:
- chłopcy rocznik 1999:
1. JAGIEŁŁO MATEUSZ (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,64, punkty 84
2. MUSIALIK ADRIAN (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,14, punkty 60
3. TOMALA PIOTR (SP DOMANIEWICE) wynik 3,87, punkty 48
- dziewczęta rocznik 1999:
1. CIEŚLAK JULIA (SP3 ŁOWICZ) wynik 4,26, punkty 97
2. OPASIŃSKA WIKTORIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 4,17, punkty 92
3. KWIATKOWSKA ALEKSANDRA (SP4 ŁOWICZ) wynik 3,89, punkty 76
- chłopcy rocznik 2000:
1. PAJĄK PATRYK (UKS) wynik 4,76, punkty 134
2. WALASIAK RAFAŁ (SP4 ŁOWICZ) wynik 4,20, punkty 97
3. CIEŚLAK PAWEŁ (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,07, punkty 89
- dziewczęta rocznik 2000:
1. PAPIERNIK BLANKA (SP2 ŁOWICZ) wynik 4,09, punkty 106
2. WOJCIECHOWSKA DAGMARA (SP1 ŁOWICZ) wynik 4,09, punkty 106
3. KNERA ZUZANNA (SP2 ŁOWICZ) wynik 3,86, punkty 91

- chłopcy rocznik 2001:
1 .WIETESKA TOMASZ (UKS) wynik 4,32, punkty 113
2. GEJO MICHAŁ (SP SKARATKI) wynik 3,80, punkty 80
3. GÓRSKI PAWEŁ (SP3 ŁOWICZ) wynik 3,65, punkty 71
- dziewczęta rocznik 2001:
1. MARCJAŃSKA PAULINA (SP 7) wynik 3,57, punkty 95
2. BLIŹNIEWSKA OLIWIA (SP 3 GŁOWNO) wynik 3,46, punkty 87
3. DĄBROWSKA NATALIA (SP1 ŁOWICZ) wynik 3,45, punkty 86

Skok wzwyż
- chłopcy rocznik 1999:
1. KALIŃSKI FRANCISZEK (SP3 ŁOWICZ) wynik 1,30, punkty 85
2. GÓROWSKI DAMIAN (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,30, punkty 85
3. GRABOWICZ BARTŁOMIEJ (SP DOMANIEWICE) wynik 1,20, punkty 69
- dziewczęta rocznik 1999:
1. OKRASA DARIA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15, punkty 78
2. SIEK PAULINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,15, punkty 78
3. BRYK MARCELINA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,10, punkty 68
- chłopcy rocznik 2000:
1. ROJEK BARTŁOMIEJ (SP DOMANIEWICE) wynik 1,10, punkty 70
2. JAROS MARIUSZ (SP SKARATKI) wynik 1,10, punkty 70
3. GAWRYSZCZAK JAKUB (SP1 ŁOWICZ) wynik 1,10, punkty 70
- dziewczęta rocznik 2000:
1. GAJEK NATALIA (SP SKARATKI) wynik 1,20, punkty 99
2. BALEJA DOMINIKA (SP SKARATKI) wynik 1,15, punkty 89
3. FIJOŁEK AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,10, punkty 78
- chłopcy rocznik 2001:
1. PAJĄK JAKUB (UKS) wynik 1,35, punkty 152

- dziewczęta rocznik 2001:
1. GAJEK KATARZYNA (SP SKARATKI) wynik 1,15, punkty 128
2. GAJDA MAJA (SP DOMANIEWICE) wynik 1,10, punkty 115
3. WOJCIECHOWSKA AGATA (SP SKARATKI) wynik 1,10, punkty 115

Reklama

Czwartki Lekkoatletyczne komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca w Danii

Praca w Danii przy ścinaniu gałęzi jodłowych. Praca na akord w okresie od 25 września do końca listopada. Wysokie zarobki


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Magazyn w Sochaczewie poszukuje: Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Operator Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek i..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"