Dawid Domański z ZSiPOWŁ w Łowiczu zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu

Edukacja, Dawid Domański ZSiPOWŁ Łowiczu zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6

Dnia 29 maja 2019 r. w Bursie Międzyszkolnej nr 2 w Zamościu wręczone zostały nagrody główne i wyróżnienia za udział w ogólnopolskim Konkursie Literacko-Historycznym "Dwie wojny. Dzieciństwo, młodość, marzenia tamtych lat".  

I nagroda przyznana została Dawidowi Domańskiemu, uczniowi I roku na kierunku technik masażysta w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu i mieszkańcowi Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego za utwór pt. „Historia dusz zbłąkanych". Opiekunem Dawida była pani Agnieszka Szuluk, nauczyciel wychowawca. Dodatkowo Dawid otrzymał nagrodę specjalną od Wydawnictwa TAWA. Reprezentant wydawnictwa w uzasadnieniu wyboru stwierdził, że dostrzega w Dawidzie wielki potencjał twórczy i wrażliwość artystyczną. Zachęcił go do wzięcia udziału w innym konkursie, tym razem organizowanym przez jego wydawnictwo. Uroczystość w Zamościu była okazją do spotkania dwóch pokoleń - młodych twórców i świadków pamiętających czasy wojny i okupacji. Goście przybyli z różnych stron Polski podzielili się swoimi wspomnieniami w wystąpieniach, tudzież na kartach książki będącej podsumowaniem III edycji konkursu. Gospodarze na czele z panem dyrektorem Waldemarem Leszczyńskim przyjęli łowicką delegację niezwykle ciepło i z pełną troską.

Patronat nad konkursem objęli: Prezydent Miasta Zamościa, Lubelski Kurator Oświaty, Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu oraz PGE Fundacja.

Dawid Domański z ZSiPOWŁ w Łowiczu zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama