Deszczowy Dzień Dziecka na boisku przy ul. Łyszkowickiej w Łowiczu (ZDJECIA, WIDEO)

Zarządy osiedli, Deszczowy Dzień Dziecka boisku Łyszkowickiej Łowiczu (ZDJECIA WIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/06/2019 19:36
Mirka Czubak

Wata cukrowa, konkursy z animatorem, dmuchańce oraz słodki poczęstunek to część atrakcji jakie czekały dzieci i ich opiekunów na dzisiejszym (19 czerwca) pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Zarząd osiedla Przedmieście na boisku przy ul. Łyszkowickiej w Łowiczu.

Przez przez prawie dwie godziny dzieci z osiedla Przedmieście bawiły się dziś (19 czerwca) na Dniu Dziecka. Zarząd osiedla przygotował dla najmłodszych sporo atrakcji. Do dyspozycji dzieci był ogromny dmuchany zamek, darmowa wata cukrowa, pączki oraz słodycze. Zabawę przy muzyce poprowadził Wodzirej Arek, a dodatkowo maluchy mogły obejrzeć i posiedzieć w wozie strażackim, oraz policyjnym radiowozie.

Choć plany pokrzyżowała kapryśna pogoda, to wydaje się, że dzieciaki zanim rozpadało się na dobre bawiły się doskonale.

Deszczowy Dzień Dziecka na boisku przy ul. Łyszkowickiej w Łowiczu (ZDJECIA, WIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama