Dni Łowicza 2019. Zawody strongmanów (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO)

Inne, Łowicza Zawody strongmanów (DUŻO ZDJĘĆ VIDEO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/06/2019 22:41
Martyna Czekalska

Na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu na sportowo zainaugurowano dziś (21 czerwca) Dni Łowicza 2019. W zawodach Pucharu Polski strongman w parach zwyciężyli Konrad Karwat i Robert Cyrwus.

Łowicz drugi rok z rzędu był gospodarzem imprezy dla siłaczy. Przed rokiem najsilniejszy okazał się duet Konrad Karwat / Krzysztof Radzikowski. 23-latek z podłowickiego Mysłakowa tym razem walczył o wygraną wspólnie z Robertem Cyrwusem, strongmanem z Podhala. I ponownie zaprezentował niesłychaną moc!

Radzikowski, znany z programu  Gogglebox, niedawno doznał kontuzji i jego występ był wykluczony. Mimo to przyjechał do Łowicza, podobnie jak jego kolega z programu Dominik Abus, który był jednym z sędziów. Wśród arbitrów znalazł się też były strongman i zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski.

W zawodach wzięli udział również tacy zawodnicy jak Sławomir Toczek, Grzegorz Szymański, Tomasz Lademann, Krzysztof Kacnerski, Mariusz Dorawa, Michał Kopacki. Duety rywalizowały w pięciu wymagających konkurencjach, takich jak przeciąganie tira, spacer z autem na plecach czy wyciskaniem 180kg belki nad głowę.

W przerwach między konkurencjami odbyły się konkursy dla publiczności. Organizatorzy sprawdzili, ile siły mają odważni panowie i panie, a także najmłodsi.

Zobaczcie na naszych zdjęciach i filmikach, jak było na dzisiejszych zawodach strongman w Łowiczu!

Dni Łowicza 2019. Zawody strongmanów (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama