Dni Łowicza: Wesołe szczurki i atrakcje dla dzieci (ZDJECIA, WIDEO)

Portal lowicz24.eu 23/06/2019 08:53
Mirka Czubak

Podczas wczorajszych (22 czerwca) obchodów Dni Łowicza zabawę na scenie oraz przed nią zapewniła dzieciom grupa artystów pn. „Wesołe Szczurki”. Wielkie pluszowe maskotki przypadły najmłodszym do gustu.

O godz.16 na Starym Rynku najmłodsi mieszkańcy Łowicza i okolic mieli okazję wziąć udział w zabawach poprowadzonych przez grupę „Wesołe szczurki”. Trzy barwne postacie-pluszaki o bardzo dużych gabarytach, charakteryzujące się niezwykłym głosem, wyglądem i uśmiechem od ucha do ucha wraz z animatorką rozbawiły zgromadzone tego dnia dzieciaki. W programie były tańce, zagadki muzyczne, przeciąganie liny oraz konkursy.

Dodatkowo podczas całej soboty, milusińscy mogli skorzystać z licznych atrakcji ustawionych nieopodal sceny. Do ich dyspozycji były dmuchańce, mini park linowy, trampoliny.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Dni Łowicza: Wesołe szczurki i atrakcje dla dzieci (ZDJECIA, WIDEO) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-25 06:45:44

    Podobno chłopaki z sąsiedniego budynku chcieli zaproponowac konkurencję - zlizywanie bitej smietany z kolan, ale po ostatnim filmie, puszczonym na bramie, troszkę im głupio było. Pozostały tylko lornetki i chodzenie pol dnia z namiotem...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama