Domaniewicka Majówka 2019 (DUŻO ZDJĘĆ)

Koncerty, Domaniewicka Majówka (DUŻO ZDJĘĆ) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 26/05/2019 19:37
Martyna Czekalska

Władze gminy Domaniewice zaprosiły dziś (26 maja) na Domaniewicką Majówkę. Rodzinny festyn zorganizowano na placu obok gminnego przedszkola. W programie imprezy znalazły się m.in. zawody sportowe, występy na scenie i turniej wsi. Wieczorem zaplanowano koncerty zespołów Bayera oraz Long & Junior.

Impreza rozpoczęła się rano od sportowej rywalizacji. Drugi rok z rzędu w ramach majówki zorganizowano ogólnopolskie zawody w układaniu kostki Rubika, w których wzięło udział 45 zawodników, w tym kilku rekordzistów świata.

Po raz piąty przeprowadzono Wiosenny Cross Domaniewicki pod honorowym patronatem mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródki. Zawody składały się z trzech konkurencji: marszu nordic-walking na dystansie 5 km, biegu przełajowego na 5 km oraz duathlonu: biegu na 7 km, jazdy na rowerze na 7 km i biegu na 3 km. O puchar wójta Jarosława Kwiatkowskiego rywalizowali również szachiści.

Festyn oficjalnie rozpoczęli po godzinie 14 wójt Paweł Kwiatkowski i szef rady gminy Bartłomiej Jurga. Później na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca Kalina. W programie imprezy znalazły się też animacje dla dzieci, turniej wsi czy talent show. Na najmłodszych czekały bezpłatne dmuchańce. Nie zabrakło straganów z zabawkami i stoisk przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich.
 
O godzinie 19:30 zaplanowano występ zespołu Bayera, a o 21 na scenie ma pojawić się formacja Long & Junior. Festyn zakończy się zabawą taneczną około godziny 23.

Domaniewicka Majówka 2019 (DUŻO ZDJĘĆ) komentarze opinie

  • gość 2019-05-27 11:06:20

    Animacje dla dzieci oraz dmuchańce z tego co wiem pochodziły z kreatorzyimprez.pl/dmuchanazjezdzalnia/. Czy ktoś może potwierdzić moje przypuszczenia, bo naprawdę obsługa była bardzo profesjonalna i zaangażowana w opiekę nad dziećmi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 18:10:41

    Ale Siarki

  • Gość - niezalogowany 2019-05-27 18:11:15

    Ale Siarki

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama